Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Новини

10 Апреля 2023

Кондиціонування і штучний інтелект (AI)

Зараз йдуть дебати про те, як краще розвивати ринок IoT і HVAC. Багато експертів пророкують, що в майбутньому системи кондиціонування будуть управлятися за допомогою штучного інтелекту (AI).

12 Декабря 2022

Піна з пам'яттю форми — майбутнє ізоляції для охолодження будівель?

Нова "програмована" ізоляційна піна, яка розширюється в жарку погоду і стискається при зниженні температури, може скоротити споживання енергії для охолодження будівель на 40% - згідно з матеріалами німецьких вчених.

30 Мая 2022

Якість повітря в Києві у травні 2022

У Києві в травні місяці склалася непроста ситуація з забрудненістю повітря. Так, у першій половині місяця столиця зазнавала впливу лісових пожеж в області.

24 Июня 2021

Як впливає напрямок повітряного потоку кондиціонера на комфорт?

Люди встановлюють будинки кондиціонери з головною метою-зробити температуру в приміщенні комфортною. Чи може технічний пристрій, що охолоджує кімнату, вплинути на загальне самопочуття і рівень продуктивності людини?

30 Мая 2021

Panasonic оновлює європейську лінійку кондиціонерів – додає нову технологію очищення повітря

Panasonic покращує технічні характеристики кліматичної техніки для європейського ринку за рахунок прискорення впровадження революційної Системи очищення та дезінфекції Nanoe X, вже широко використовується в азіатському сегменті.

2 Ноября 2020

Нові альтернативи холодоагенту R32

Питання безпеки використання кондиціонерів та іншого холодильного обладнання стоять дуже гостро сьогодні. Від вибору холодоагенту залежить вплив кліматичної техніки на глобальне потепління, озоновий шар і загальний стан планети.

16 Октября 2020

ЄС підтримує впровадження пропану (R290) в невеликих спліт-кондиціонери

Європейська комісія підтримує використання пропану (R290) в невеликих спліт-системах кондиціонерів, з майбутньою можливістю максимального ПГП (потенціал глобального потепління) 150 для нового обладнання.

21 Сентября 2020

Технології кондиціонування повітря потребують змін

Згідно зі звітом Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) - зростання населення, урбанізації, доходів, а також загальне підвищення літніх температур може спровокувати збільшення кількості кондиціонерів у світі до 6 млрд. штук.

25 Августа 2020

Інновації в системі кондиціонування допоможуть у боротьбі з коронавірусом

За рекомендацією лікарів ми носимо маски, дотримуємося соціальну дистанцію і використовуємо антисептики щоб захистити себе і близьких від нового коронавірусу, коли знаходимося поза домом. Але захист від коронавірусу необхідна і в межах будинку...

24 Июля 2020

Компанія Daikin отримує вигоду від коронавіруса та зміни клімату в Японії

У всьому світі компанії стикаються з безпосередньою загрозою коронавіруса і довгостроковим спектром кліматичних змін. Компанія-гігант з виробництва кондиціонерів Daikin Industries Ltd може бути однією з небагатьох компаній, яка виграє від обох...

26 Марта 2020

Кондиціонери з штучним інтелектом від TCL

Відома компанія з виробництва панелей для РК телевізорів — TLC представила на ринку Індії модель кондиціонера з штучним інтелектом. На ринку України кондиціонери TLC ще досить слабо представлені і буде дана новинка продаватися у нас ще не відомо.

25 Ноября 2019

Новітні напрацювання в системах охолодження від Кембриджського університету

Не встигли «магнітні кондиціонери» почати витісняти традиційні системи охолодження, їм на п'яти наступають розробки на основі твердотільних сплавів. Цікаву розробку в сфері систем кондиціонування повітря представили фахівці з кембриджського...

18 Ноября 2019

ООН розробила рекомендації по використанню кліматичної техніки

Програма ООН з навколишнього середовища (UNEP) розробила ряд рекомендацій для урядів країн-членів організації, які забезпечували розширений доступ до використання холодильного обладнання та систем кондиціонування.

15 Октября 2019

Екологічно безпечне охолодження — досяжне

В кінці вересня на кліматичному саміті ООН члени Європейського партнерства з клімату і навколишнього середовища (EPEE) анонсували список зобов'язань представників індустрії по екологічному охолодженню.

12 Августа 2019

Вчені використовують холод космосу для поліпшення кліматичних систем

Каліфорнійська компанія SkyCool Systems знаходиться на ранній стадії розробки системи охолодження, більш енергоефективною, ніж будь-яка за останнє століття. Вона використовує охолодження шляхом випромінювання.

15 Июля 2019

Нова технологія може перетворити CO2 і воду в синтетичне паливо

Згідно з останніми публікаціями в журналі Nature Communications це цілком реально. Завдяки впровадженню новітніх розробок зовнішні блоки кондиціонерів перетворюються в прилади, які поглинають вуглекислий газ і воду з повітря.

7 Июня 2019

Літні люди впливають на зміну клімату і більше всіх схильні до цих наслідків

З збільшенням тривалості життя, зростає число літніх людей, з віком споживають все більше електроенергії. Згідно з останніми дослідженнями, використання енергії збільшується протягом усього життя, досягаючи проміжного піку між 30 і 54 роками.

13 Мая 2019

Отримання палива як супутній процес від кондиціонування повітря

Одна з найбільших дилем зміни клімату: ми отримуємо такий комфорт від кондиціонування повітря, що світове споживання енергії на ці потреби зросла у 3 рази з 1990 року. Вчені запропонували часткове вирішення цієї проблеми.

8 Апреля 2019

Samsung запускає нові кондиціонери з потрійною інверторною технологією в Індії

Компанія Samsung заявила про продаж в 2019 році нової лінії кондиціонерів на індійському ринку. Новий тип кондиціонерів — 2019 Серії з потрійною інверторної технології пропонує більш швидке охолодження.

30 Декабря 2018

Ціна за охолодження наших міст

В тропічних і субтропічних містах кондиціонування повітря — це необхідність, а не розкіш. Але системи кондиціонування, захищаючи людей від загрозливих для життя температур, виділяють парникові гази, і разом з ними значну кількість енергії.

29 Мая 2018

До 2050 року різко зросте вплив кондиціонерів на енергомережі країн

Зростання використання кондиціонерів повітря (ACs) в офісах і будинках стане головним путівником глобального попиту на електроенергію в найближчі 30 років, повідомило у вівторок Міжнародне енергетичне агентство (МЕА).

7 Мая 2018

Mitsubishi Electric VL 50 — простий спосіб покращення якості внутрішнього повітря

Компанія Mitsubishi Electric представила споживачам — просту припливно-витяжну установку з енергозберігаючим способом підігріву (рекуперації), яка покликана поліпшити якість повітря в будинках. Прогрів здійснюється шляхом вторинного використання...

30 Апреля 2018

Воздухоочиститель Dyson Pure Cool — нова модель інформаційних РК-екраном

Для того, чтобы помочь покупателям разобраться в работе воздухоочистителей, Дайсон вводит на рынок кардинально новую модель с жидкокристаллическим экраном, демонстрирующим какие загрязняющие вещества находятся внутри вашего дома.

13 Декабря 2017

LG Signature — нова лінійка преміальної техніки від LG

Нещодавно компанія презентувала нову лінію побутової техніки LG Signature, в яку увійшли новий ультратонкий і сучасний телевізор з підтримкою 4К, сучасна пральна машина з унікальними режимами прання, унікальний холодильник і кліматичний комплекс.

29 Ноября 2017

Новітній спосіб зробити роботу кондиціонера ефективніше мінімум на 20% відсотків

Результати новітніх досліджень 2017 року, які проводилися в Стенфордському університеті під керівництвом Елі Голдштейна, показують, що спеціально розроблені покрівельні панелі, наповнені рідиною, здатні значно підвищити ефективність роботи системи...

22 Октября 2017

Енергонезалежний кондиціонер з Індії

Компанія з Нью-Делі, Ант-Студіо (Ant-Studio), що працює на перетині архітектури, дизайну та інженерії, створила унікальний кондиціонер, не використовує в процесі роботи електрика.

24 Сентября 2017

Fujiaire представила кондиціонери Shibui Skin зі змінними панелями

Населення землі живе в технологічний століття, де попитом користуються розумні інструменти та інтелектуальна техніка. Компанія з Малайзії Fujiaire розуміє це, тому презентувала споживачам нову лінійку кондиціонерів, керованих за допомогою...

14 Августа 2017

Портативний гаджет, що допомагає пережити спеку

Немає жодних сумнівів, що літо 2017 року — дуже спекотне. З приходом серпня температура повітря не падає нижче 30 градусів. Підтримувати комфортні умови в таку спеку — велика проблема.

4 Мая 2017

Прозорий кондиціонер від Google

Google запатентував нову модель віконного кондиціонера з прозорим блоком, який не закриває вид з вікна і дозволяє сонячному світлу безперешкодно проникати всередину приміщення.

25 Марта 2017

Інженери з Сіетла представили нову гібридну технологію охолодження BlueStream

Компанія Johnson Controls розробила технологію, яка може зберегти до 80 відсотків використовуваної води, знижує експлуатаційні витрати і підходить для використання в випарних системах сучасних кондиціонерів, електростанцій, котелень і центрах...

Зворотній дзвінок