Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Новини

12 Августа 2019

Вчені використовують холод космосу для поліпшення кліматичних систем

Каліфорнійська компанія SkyCool Systems знаходиться на ранній стадії розробки системи охолодження, більш енергоефективною, ніж будь-яка за останнє століття. Вона використовує охолодження шляхом випромінювання.

15 Июля 2019

Нова технологія може перетворити CO2 і воду в синтетичне паливо

Згідно з останніми публікаціями в журналі Nature Communications це цілком реально. Завдяки впровадженню новітніх розробок зовнішні блоки кондиціонерів перетворюються в прилади, які поглинають вуглекислий газ і воду з повітря.

7 Июня 2019

Літні люди впливають на зміну клімату і більше всіх схильні до цих наслідків

З збільшенням тривалості життя, зростає число літніх людей, з віком споживають все більше електроенергії. Згідно з останніми дослідженнями, використання енергії збільшується протягом усього життя, досягаючи проміжного піку між 30 і 54 роками.

13 Мая 2019

Отримання палива як супутній процес від кондиціонування повітря

Одна з найбільших дилем зміни клімату: ми отримуємо такий комфорт від кондиціонування повітря, що світове споживання енергії на ці потреби зросла у 3 рази з 1990 року. Вчені запропонували часткове вирішення цієї проблеми.

8 Апреля 2019

Samsung запускає нові кондиціонери з потрійною інверторною технологією в Індії

Компанія Samsung заявила про продаж в 2019 році нової лінії кондиціонерів на індійському ринку. Новий тип кондиціонерів — 2019 Серії з потрійною інверторної технології пропонує більш швидке охолодження.

30 Декабря 2018

Ціна за охолодження наших міст

В тропічних і субтропічних містах кондиціонування повітря — це необхідність, а не розкіш. Але системи кондиціонування, захищаючи людей від загрозливих для життя температур, виділяють парникові гази, і разом з ними значну кількість енергії.

29 Мая 2018

До 2050 року різко зросте вплив кондиціонерів на енергомережі країн

Зростання використання кондиціонерів повітря (ACs) в офісах і будинках стане головним путівником глобального попиту на електроенергію в найближчі 30 років, повідомило у вівторок Міжнародне енергетичне агентство (МЕА).

7 Мая 2018

Mitsubishi Electric VL 50 — простий спосіб покращення якості внутрішнього повітря

Компанія Mitsubishi Electric представила споживачам — просту припливно-витяжну установку з енергозберігаючим способом підігріву (рекуперації), яка покликана поліпшити якість повітря в будинках. Прогрів здійснюється шляхом вторинного використання...

30 Апреля 2018

Воздухоочиститель Dyson Pure Cool — нова модель інформаційних РК-екраном

Для того, чтобы помочь покупателям разобраться в работе воздухоочистителей, Дайсон вводит на рынок кардинально новую модель с жидкокристаллическим экраном, демонстрирующим какие загрязняющие вещества находятся внутри вашего дома.

13 Декабря 2017

LG Signature — нова лінійка преміальної техніки від LG

Нещодавно компанія презентувала нову лінію побутової техніки LG Signature, в яку увійшли новий ультратонкий і сучасний телевізор з підтримкою 4К, сучасна пральна машина з унікальними режимами прання, унікальний холодильник і кліматичний комплекс.

29 Ноября 2017

Новітній спосіб зробити роботу кондиціонера ефективніше мінімум на 20% відсотків

Результати новітніх досліджень 2017 року, які проводилися в Стенфордському університеті під керівництвом Елі Голдштейна, показують, що спеціально розроблені покрівельні панелі, наповнені рідиною, здатні значно підвищити ефективність роботи системи...

22 Октября 2017

Енергонезалежний кондиціонер з Індії

Компанія з Нью-Делі, Ант-Студіо (Ant-Studio), що працює на перетині архітектури, дизайну та інженерії, створила унікальний кондиціонер, не використовує в процесі роботи електрика.

24 Сентября 2017

Fujiaire представила кондиціонери Shibui Skin зі змінними панелями

Населення землі живе в технологічний століття, де попитом користуються розумні інструменти та інтелектуальна техніка. Компанія з Малайзії Fujiaire розуміє це, тому презентувала споживачам нову лінійку кондиціонерів, керованих за допомогою...

14 Августа 2017

Портативний гаджет, що допомагає пережити спеку

Немає жодних сумнівів, що літо 2017 року — дуже спекотне. З приходом серпня температура повітря не падає нижче 30 градусів. Підтримувати комфортні умови в таку спеку — велика проблема.

4 Мая 2017

Прозорий кондиціонер від Google

Google запатентував нову модель віконного кондиціонера з прозорим блоком, який не закриває вид з вікна і дозволяє сонячному світлу безперешкодно проникати всередину приміщення.

25 Марта 2017

Інженери з Сіетла представили нову гібридну технологію охолодження BlueStream

Компанія Johnson Controls розробила технологію, яка може зберегти до 80 відсотків використовуваної води, знижує експлуатаційні витрати і підходить для використання в випарних системах сучасних кондиціонерів, електростанцій, котелень і центрах...

Обратный звонок