Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Toshiba випустила нову лінійку напівпромислових кондиціонерів SDI

8 Июля 2019
Toshiba випустила нову лінійку напівпромислових кондиціонерів SDI

Toshiba розробила нову серію систем кондиціонування Super digital inverter (SDI), що працює на більш ефективному і безпечному холодоагенті R32. Зокрема, оновлений напівпромисловий кондиціонер Big super digital inverter складається з зовнішнього блоку на 8 або 10 кінських сил і внутрішньої установки, що включає стельові касети, консолі, блоки високого статичного тиску. Ці високопродуктивні системи мають клас енергоспоживання A+++/A++, а сезонного коефіцієнту енергоефективності системи в режимі охолодження (SEER) показник становить до 7,1, сезонного коефіцієнту продуктивності системи в режимі нагріву (SCOP) — до 4,36, в залежності від моделі та комбінації зовнішніх і внутрішніх блоків.

Поліпшення конструкції і оптимізація системи, дозволила зменшити використання холодоагенту з 5,9 кг в попередній моделі до 5,0 кг в останній версії. Варто відзначити, що зменшення витрати холодоагенту до 30% при збереженні аналогічних експлуатаційних вимог дозволяє скоротити викиди CO2 на 77%.

«Дизайн нових систем SDI був продуманий так, щоб збільшити безпеку і продуктивність роботи на холодоагентах класу A2L, таких як R32. Проведені випробування показують, що кондиціонери показують кращу продуктивність в своєму класі серед всіх систем цього типу, при значному зниженні споживаної потужності і збільшення сили охолодження», — розповів директор з продажів Toshiba Ніл Хитчинг.

Якщо порівняти холодоагент R32 з його попередником R410A, то можна зробити наступні висновки:

  • Потенціал глобального потепління R410A (коефіцієнт, який визначає вплив парникового газу на глобальне потепління) становить 2088, в той час як R32 всього 675.
  • робочий тиск у обох холодоагентів приблизно однаковий, але R32 має більш високу продуктивність і термодинамічні характеристики.
  • R32 відноситься до групи малотоксичних і важкозаймистих речовин.

Обратный звонок