Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Ми в соціальних мережах

Facebook Twitter YouTube

Electrolux


Шведський концерн Electrolux-найбільший у світі виробник побутової техніки і професійного устаткування. Electrolux є лідером європейського ринку побутової техніки і третім за величиною в цій області в США. Головною складовою успіху продукції Electrolux протягом десятиліть було і залишається її бездоганну якість.

 airr gate-silver

Все, що виробляє концерн, підпорядковане принципу, сформульованому ще на зорі його існування: різниця в ціні виробів Electrolux обумовлена тільки наявністю або відсутністю додаткових функцій, але не відмінністю в якості товарів. Саме цим пояснюється стабільна і заслужена популярність Electrolux у споживачів.

Концерн Electrolux є транснаціональною корпорацією. Унікальність маркетингових можливостей концерну обумовлена тим, що крім основної марки ELECTROLUX, концерн володіє ще більш 40 торговими марками побутової та професійної техніки, серед яких такі відомі як AEG, ZANUSSI, ZANKER, FRIGIDAIRE, WHITE WESTINGHOUSE та інші. За даними щорічного рейтингу журналу Fortune концерн Electrolux входить в сотню найбільших компаній світу.

Electrolux - це одна з найстаріших марок концерну, яка з'явилася на світ у 1919 році і подарувала ім'я транснаціональної корпорації. За лічені роки побутова техніка шведської марки завоювала у росіян величезну популярність. На українському ринку з'явилося більше 100 моделей пральних машин, холодильників, плит, пилососів та іншої техніки з престижного скандинавського асортименту.

В даний час Electrolux активно розвиває дистрибуцію своєї продукції в регіонах Росії, Білорусії, Казахстані та Україні.

На сьогоднішній день в Росії існує 2 основних напрями діяльності концерну: відділення побутової техніки та відділення професійного обладнання.

Відділення побутової техніки займається продажами і маркетингом побутових пральних і посудомийних машин, холодильників і морозильників, кухонних плит і витяжних вентиляторів, мікрохвильових печей, пилососів, очищувачів повітря.

Відділення професійного обладнання займається продажами і маркетингом професійного кухонного і прального обладнання для ресторанів, кафе, готелів, санаторіїв, аеропортів і т. д.

  


Зворотній дзвінок