Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Питання та відповіді

Установка кондиціонерів

Монтаж кондиціонера повинна проводити специализировання компанія. Стандартний монтаж передбачає чіткий перелік виконуваних робіт і матеріалів:

 • Довжина магістралі між внутрішнім і зовнішнім блоком не перевищує – 3 метра.
 • Довжина дренажної трубки – 1,5 метра.
 • Отвір у стіні для магістралі – 1 шт.
 • Дюбеля для кріплення кронштейнів для зовнішнього блоку, 60мм. — 4 шт.
 • Кронштейн для зовнішнього блоку К-1 (довжина 400 мм) — 1 пара.
 • Зовнішній блок монтується під вікном.

Іноді при монтажі виникають відхилення від стандартного монтажу. Для цього наші менеджери зможуть вирахувати повну вартість монтажу. Замовник може зробити це і самостійно на вкладці: https://techhome.kiev.ua/uk/mounting/

У випадку з ремонтом монтаж кондиціонера розбивається на два етапи:

Етап №1: на даному етапі всі комунікації прокладаються від внутрішнього блоку до зовнішнього (при цьому в більшості випадках необхідно штроблення стіни для того що б заховати труби в стіну). У деяких випадках кронштейни для зовнішнього блоку встановлюються відразу (але необхідно знати відстань кріплення зовнішнього блоку). На цьому перший етап закінчений

Етап №2: після того, як стіни готові після ремонту, замовник викликає нас вдруге. На другому етапі встановлюється внутрішній і зовнішній блоки. Підключається з вже заздалегідь підготовленої магістраллю. Виконується фінальний запуск кондиціонера. З моменту включення кондиціонера починає поширюватися гарантійний термін на обладнання та монтажні роботи.

По-перше: необхідно визначитися з потужністю кондиціонера. Узагальнена формула: 1 кВт енергії на 10 кв. м.

По-друге: необхідно визначитися з бюджетом.

по-третє: інверторний кондиціонер або ON-OFF кондиціонер.

В-четверте: визначити виробника і колір. Наявність функціональних особливостей і набору фільтрів (якщо це складно, наші менеджери підкажуть як краще всього підібрати кондиціонер)

по-п'яте: просто зателефонувати нам та отримати повну консультацію про кондиціонерах.

Інверторний кондиціонер – це кондиціонер у якого компресор може змінювати частоту обертання двигуна. Простіше сказати: виходячи із заданої користувачем температури і температурою на вулиці, компресор може або сповільнюватися або працювати на підвищених обертах.

Кондиціонер ON-OFF або не інверторний кондиціонер – має компресор з постійною частотою обертання двигуна і не залежить від власних та зовнішніх установок. Іншими словами: компресор або включений, або вимкнений

Кондиціонер – це складний прилад, принцип роботи якого полягає в перенесенні холоду (тепла або) з вулиці в приміщення. Це робить фреон, що циркулює по мідних трубах в замкнутому циклі від зовнішнього блоку до внутрішнього і навпаки. Допомагає фреону циркулювати і переходити з газоподібного стану в рідкий – компресор – серце кондиціонера.

Як правило на пульті управління можна виставити +16 °C. На виході з внутрішнього блоку температура +2-6 °C, далі потік холодного повітря змішується з теплим повітрям приміщення, тим самим охолоджуючи його.

Час охолодження того або іншого приміщення залежить від багатьох факторів:

<<ул>

 • температури всередині приміщення;
 • температури зовні приміщення;
 • площі і висоти приміщення (правильно підібраний кондиціонер);
 • кількість теплопритоків від стін, вікон, людей, приладів в приміщенні;
 • температури, яку виставив користувач на пульті.

Обслуговування кондиціонерів

Можна і потрібно. Якщо мова йде про обігріві до -7 °C на вулиці, в такому випадку підійдуть кондиціонери нєїнверторного типу. А якщо мова йде про опалення до -25 або -30 °C в такому випадку необхідні інверторні кондиціонери. При чому до температури -15 °C на вулиці можна використовувати будь-інверторний кондиціонер. А при більш низьких температурах потрібні кондиціонери, які розраховані на такий холод. Такі кондиціонери обладнані додатковим захистом і «зимовим комплектом».

Зворотній дзвінок