Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Встановлення теплових завіс

Стандартна вартість монтажу теплової завіси становить — 1100 грн.
 1. Характеристики, за якими підбирається теплова завіса (ширина отвору, висота отвору, наявність живлення 220В або 380В, управління теплової завіси (ПДУ, дротовий пульт або управління на завісі)
 2. Виїзд майстра по установці теплової завіси на об'єкт для уточнення способів монтажу (до дверей, до стелі за допомогою шпильок або на спеціальні кронштейни до стіни). Можливо також визначення способу кріплення по фотографіях, які клієнт може вислати по Viber (або будь-яким іншим способом).
 3. У вартість не включені додаткові витратні матеріали,такі як:
  • шпильки, кронштейни (якщо такі не входять в комплектацію),
  • дюбель,
  • кабель для підключення пульта управління до теплової завіси (кабель 6*0,75).
  • кабель живлення повітряної завіси.

  Кабель живлення, відповідного перерізу (в залежності від потужності повітряної завіси) повинен бути виведений в певне місце монтажу завіси. Якщо кабель живлення не виведений, наші фахівці самостійно тягнуть кабель по приміщенню до щитка автоматики (підключення кабелю живлення безпосередньо в щиток автоматики виробляє тільки штатний електрик замовника). В такому випадку протяжка кабелю прораховується додатково і не входить в стандартний монтаж.

  Підключення кабелю живлення до клем повітряної завіси проводиться установниками компанії.

  Перші кілька хвилин після запуску завіси, можливо обгорання машинного масла, що тягне за собою неприємний запах, це обумовлено технічними характеристиками самої завіси.

  Приклад монтажу теплової завіси

  монтаж тепловой завесы Ballu BHC-L08-S05

   

Зворотній дзвінок