Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Mitsubishi Heavy


Кондиціонери Mitsubishi Heavy Industries

А чи знаєте ви,
в яку пору року
купувати кондиціонер найвигідніше?

Не секрет, що в розпал сезону вибір моделей в магазинах і завантаженість монтажників робить вибір кондиціонера не найпростішим завданням. При цьому ціни досягають пікових висот.

У підсумку, що ви отримуєте? Ви стикаєтеся з низкою незручностей і змушені терміново робити покупку, щоб позбутися від виснажливої спеки. Ви чекаєте в черзі, вибираєте з того, що є в наявності, і від того що є невеликий хаос вам здається, що весь цей процес дуже складний і багатогранний.

Увага осінь, вигідні ціни
восени ви можете придбати кондиціонер з установкою за найвигіднішою ціною, а відсутність поспіху у монтажної бригади зробить установку ще більш надійною.

 

Хочете зробити правильну покупку? 
< b>купуйте Кондиціонер восени!
в каталог кондиціонерів Mitsubishi
(установка кондиціонера - 1 грн)

За період свого більш ніж вікового існування компанія Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. стала одним з флагманів японської індустрії. Створена за довгі роки технологічна і виробнича база дозволяє компанії запропонувати найрізноманітнішу продукцію та послуги в таких галузях, як суднобудування, виробництво металоконструкцій, енергетичних систем, обладнання для кондиціонування повітря, промислової та побутової техніки, аерокосмічних систем і т. д. Виробляючи широкий спектр продукції, компанія MHI вносить значний внесок у підвищення добробуту суспільства, забезпечує роботою безліч людей і створює основу для подальшого промислового розвитку.

найвищий, серед виробників кліматичної техніки, ступінь надійності і довговічності. За даними сертифікаційної комісії "Євровент", кондиціонери Mitsubishi Heavy мають найвищий серед виробників усереднений показник виробітку на відмову становить понад 22500 годин (для побутової гами).

Вся продукція, а також заводи виробляють її сертифіковані відповідно до вимог ISO9001, ISO14001, мають сертифікати Європейського Союзу. Сертифікація ISO900 підтверджує наявність на заводах системи забезпечення відмінної якості відповідного найвищого світового стандарту, а сертифікація ISO1400 і європейські сертифікати означають відповідність продукції вимогам щодо раціонального використання навколишнього середовища.

Кондиціонери Mitsubishi Heavy збираються тільки з оригінальних комплектуючих.

Електронна начинка, а також технологічні складові блоків (компресор, чотирьох ходовий клапан, теплообмінники, електричні двигуни, а також інші комплектуючі) виробляються безпосередньо холдингом, що виключає використання неякісних комплектуючих, що виробляються в Китаї і країнах Південно-Східної Азії.

Корпорація Mitsubishi Heavy Industries, Ltd., реалізує свою продукцію тільки через офіційних дистриб'юторів і авторизованих дилерів. Це виключає можливість "сірих" поставок техніки і відповідно її продаж некомпетентними компаніями та компаніями, що імпортують побутову техніку.

Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. – технологічний донор для інших виробників кліматичної техніки. Науково-інженерний потенціал компанії дозволяє розробляти і впроваджувати найсучасніші технології. В 1979 році - Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. – вперше впровадив у виробництво вбудовуваний стельовий кондиционер, нині відомий як касетний. Scroll Технологія у виробництві компресорів, що є на даний момент самої передової, запозичується іншими виробниками кондиціонерів у Mitsubishi Heavy, так як широко відомо, що Компресори Mitsubishi Heavy самі високоефективні і довговічні.

Кондиціонери Mitsubishi Heavy мають не тільки одну з найширших у світі виробничих лінійок, але і можуть комплектуватися в залежності від бажання замовника різними компресорами, пристроями підтримки впевненої роботи в холодному кліматі, додатковими фільтрами і т. д.

Короткі відомості:
 • Назва компанії: Mitsubishi Heavy Industries, Ltd.
 • Дата заснування компанії: 7 липня 1884
 • Офіційна дата установи: 11 січня 1950
 • Президент: Такаші Нішіока
 • закордонні офіси та представництва: 11
 • Внутрішні офіси: 10
 • Науково-дослідні центри: 6
 • Галузі виробництва: 9
 • закордонні філії та спільні підприємства: 55
 • Капітал (на початок 2000 р.): 365.4 млрд. ¥ (3,44 млрд. $)
 • число службовців (на початок 2000 р): 39366 осіб
 • Отримані замовлення за останній рік: 1924.1 млрд. ¥ (18,14 млрд. $)
 • Обсяг продажів за останній рік: 2453.8 млрд. ¥ (23,13 млрд. $)

Зворотній дзвінок