Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Ми в соціальних мережах

Facebook Twitter YouTube

Tecnosystemi


Tecnosystemi Group це компанія, яка в короткі терміни стала однією з найвідоміших компаній у своїй галузі, промислового підприємства в постійному розширенні.
 
В останні роки технологічні інновації та постійні дослідження матеріалів і технологій обробки зробили групу компаній Tecnosystemi престижним брендом і еталоном у всьому світі.
 
Tecnosystemi Group виробляє широкий спектр спеціалізованих і диверсифікованих продуктів у результаті злагодженої роботи в команді на основі співробітництва, досліджень, тестів і випробувань. Тому в 2012 компанія Tecnosystemi вирішили створити вісім зареєстрованих товарних знаків для ідентифікації та розповсюдження своєї продукції в Італії, Європі і по всьому світу: Smart clima, Apply Air, Apply Co, Galaxy, Wind Project, Toolsplit, Showgas and FV Power
 
Завдяки пристрасті, рішучості й віри в наукові дослідження, які характеризують Tecnosystemi Group - технологія, дизайн та оригінальність своєї продукції і аксесуарів в поєднанні з метою забезпечення легкого і розумного рішення, пропонуючи більш високу якість і скорочення часу установки.

Зворотній дзвінок