Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Ми в соціальних мережах

Facebook Twitter YouTube

Samsung


Бренд створюється його клієнтами. Це нова точка зору на Samsung. Business Week і Interbrand поставили бренд Samsung на 20 місце в світі, із застереженням про те, що бренд Samsung має найбільше зростання серед 100 кращих світових брендів, з 186-процентним зростанням. Таким чином, вплив реклами і маркетингу від Samsung Electronics, як, наприклад, безперервне партнерство з Міжнародним Олімпійським комітетом міцно підтримано голосами наших клієнтів. Нам пощастило, що у нас є прекрасні клієнти, чиї думки, складені воєдино, і створили бренд Samsung. Бренд Samsung, керований клієнтами, перетворюється на партнерство зі світовою спільнотою наших клієнтів Samsung.

< p>Уявіть собі комбінацію нових технологій, різноманітності стилів і гнучкість в установці. Безпечне кондиціонер повітря, яке завжди вважалося розкішшю, тепер стало життєвою необхідністю. Коли температура на вулиці починає підвищуватися і стає нестерпною, багато хто шукає порятунок в прохолодному кондиціонованому приміщенні. Компанія Samsung забезпечить вас комфортною прохолодою завдяки новим технологіям, втіленим в нових серіях кондиціонерів, що дозволяє вам відчути себе в реальній розкоші. Нові технології від Samsung забезпечують досягнення не тільки більш прохолодного клімату в будинках і офісах, але і більш комфортабельного корисного для здоров'я, ніж раніше. Прохолодна, затишна і здорова атмосфера сприяє не тільки фізичному та емоційному комфорту, але і збільшує продуктивність і ефективність роботи. Більш того, витончений дизайнкондиционеров прикрасить інтер'єр будь-якої кімнати або офісу і зробить будь-яку декорацію ще більш привабливою. З кондиціонерами Samsung 2006 це все реально відчути/


Обратный звонок