Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Припливно-очисні комплекси

При спорудженні сучасних споруд особлива увага приділяється ізольованості і герметичності приміщень. Для збереження тепла застосовуються склопакети і теплоізоляційні матеріали. Одним з недоліків їх застосування є відсутність природної циркуляції повітря.

Без руху повітря не вдасться створити комфортні та безпечні умови, тому потрібно монтаж і застосування ефективно працюючої примусової системи вентиляції. Наслідками відсутності або недостатньої потужності вентиляційної системи є підвищена вологість, дефіцит свіжого повітря і, як наслідок, поява грибків і цвілі, представляють серйозну загрозу здоров'ю людини.

Особливості роботи припливно-очисних комплексів

Сучасні припливно-очисні комплекси – це потужні вентиляційні системи, які здатні забезпечити потрібний рух повітря, усунути надлишки вологи, підтримати комфортну температуру. Крім цього, обладнання виконує фільтрацію повітря, дезактивацію хвороботворних бактерій і постачає приміщення киснем, необхідним для нормальної життєдіяльності організму. Використання систем дозволяє значно економити кошти на опаленні.

Всі моделі оснащені системою очищення повітря, що передбачає кілька етапів фільтрації. Це дозволяє ліквідувати 99% шкідливих речовин і усунути неприємні запахи.

На що звернути увагу при виборі комплексу?

Підбираючи модель, необхідно звернути увагу на наявність:

  • системи підігріву припливного повітря (максимально до +30°С);
  • оптимально допустимою зовнішньої робочої температури (від – 40ºС до +50ºС);
  • вбудованого датчика, що визначає концентрацію2;
  • УФ джерела;
  • контейнер для ароматизатора;
  • бездротового смарт-управління.

Модельний ряд

Різноманітний попит і можливості покупця можна задовольнити, якщо зупинити вибір на чотирьох найбільш популярних модифікаціях припливно-очисних комплексів різних брендів:

  • установки, що мають вбудовані фільтри.
  • установки, що мають вбудовані фільтри і керамічний нагрівач для підігріву повітря, що поступає.
  • обладнання з комплектом фільтрів, можливістю підігріву і датчиком, який контролює рівень вуглекислого газу.
  • системи з повним набором фільтрів, можливістю нагріву, датчиком контролю рівня2 і управлінням через Wi-Fi.

Про виробниках

Серед компаній-виробників цього обладнання багато відомих брендів – це та «Electrolux», «Mitsubishi Electric». Одним з лідерів ринку є «BALLU Industrial Group» (Тайвань).

Обладнання широко використовується при будівництві промислових об'єктів, офісних, багатоквартирних і приватних будинків. Заводи-виготовлювачі збільшують виробничі обороти, вдосконалюють технології, розширюють функціонал, області застосування і географію присутності припливно-очисних комплексів, завдяки чому з'являється можливість зробити правильний вибір і придбати модель обладнання з оптимальними характеристиками.

Зворотній дзвінок