Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Припливно-очисні комплекси Ballu

ФотоНазваПорівнятиЦіна
Ballu OneAir ASP-80Ballu OneAir ASP-80

Ballu ONEAIR ASP-80 – компактний припливно-очисний комплекс з габаритними розмірами всього 352х262х140 мм. Призначений для подачі свіжого очищеного повітря в невеликі приміщення, наприклад, такі, як кухня або дитяча кімната. Максимальна...

5999 грн.
Ballu BMAC-200 BaseBallu BMAC-200 Base

Припливно-очисний мультикомплекс Ballu BMAC-200 Base призначений для створення і підтримки оптимального для здоров'я людини якості повітря всередині побутових і адміністративних приміщень. При цьому припливне комплекс виконує такі функції:

8999 грн.
Ballu BMAC-200 WarmBallu BMAC-200 Warm

Припливно-очисний мультикомплекс Ballu BMAC-200 Warm призначений для створення і підтримки оптимального для здоров'я людини якості повітря всередині побутових і адміністративних приміщень. При цьому припливне комплекс виконує такі функції:

9999 грн.
Ballu Фільтр тонкої очистки Ballu BASIC класу F5Ballu Фільтр тонкої очистки Ballu BASIC класу F5

Фільтр тонкого очищення Ballu до припливно-очисних комплексів серії Air Master і Air Master 2.  Призначений для очищення зовнішнього повітря, що надходило в приміщення через припливний канал. Фільтр тонкого очищення класу F5 затримує від 40% до...

750 грн.
Ballu BMAC-300 BaseBallu BMAC-300 Base

Припливно-очисний мультикомплекс Ballu Air Master 2 серії Platinum BMAC-300 Base призначений для створення і підтримки оптимального для здоров'я людини якості повітря всередині побутових і адміністративних приміщень.

11199 грн.
Ballu Фільтр вугольний CarbonBallu Фільтр вугольний Carbon

544 грн.
Ballu Фільтр високої ефективності Hepa класу H11Ballu Фільтр високої ефективності Hepa класу H11

798 грн.
Ballu OneAir ASP-200Ballu OneAir ASP-200

Ballu ONEAIR ASP-200P — мультифункціональний припливне очищувач з режимом рециркуляції повітря в приміщенні. Призначений для подачі свіжого очищеного повітря в будь-які житлові приміщення площею до 75 кв. м. Вбудовуваний високоефективний...

13999 грн.
Ballu Фільтр класу Hepa H13Ballu Фільтр класу Hepa H13

490 грн.

У 1998 році у результаті корінних структурних перетворень невеликої компанії з китайського міста Цзилуна, що виробляла рефрижератори, вдалося вийти на міжнародний ринок кліматичної техніки і переконливо розвинути свій успіх. В даний час Ballu Industrial Group випускає більш 7 млн. одиниць техніки в рік. Підприємства розташовані у шести країнах світу, а штаб-квартира знаходиться в Гонконзі. З 2004 року компанія присутня на українському ринку, де продає широкий асортимент теплового та вентиляційного обладнання.

Специфіка припливно-очисних комплексів Ballu

Сучасні будівельні технології спрямовані на максимальну ізоляцію внутрішнього простору будинку від зовнішнього середовища, щоб мінімізувати тепловтрати. Однак людям, що знаходяться в приміщеннях, необхідний постійний приплив багатої киснем повітря і видалення надлишків вуглекислоти. Саме цю задачу вирішують припливно-очисні комплекси Ballu, які:

 • забезпечують постійний приплив повітря ззовні у приміщення;
 • очищають притікає зовнішнє повітря від пилу, мікроорганізмів і газових забруднень;
 • м'яко підігрівають повітря до кімнатної температури;
 • генерують корисні для дихальної системи іони кисню і водню.

В приміщеннях, куди надходить повітря, підготовлений припливно-очисним комплексом Ballu, завжди легко дихати і панує приємний аромат свіжості. Люди, що знаходяться в цих приміщеннях, прекрасно себе почувають і підтримують високий рівень працездатності протягом всього дня.

Різновиди припливно-очисних комплексів Ballu

В даний час під брендом Ballu випускаються припливно-очисні комплекси Air Master 1 (BMAC) і Air Master 2. Конструкція Air Master BMAC дозволяє:

 • виконувати шестиступінчасту очищення повітря від пилу, волокнистих забруднень, токсичних газів і ін;
 • підігрівати повітря без перепалювання кисню до кімнатної температури, починаючи від -40°С;
 • іонізувати, знезаражувати і ароматизувати притікає повітря;
 • контролювати вміст у повітрі пилових забруднень і вуглекислоти в автоматичному режимі;
 • підтримувати під час роботи рівень шуму, що не перевищує 25 дБ(А).

Продуктивність системи варіює від 40 до 200 куб. м повітря на годину. Виробник надає дворічну гарантію на виріб. Ціна залежить від комплектації пристрою.

В даний час надійшла у продаж нова, вдосконалена версія припливно-очисних комплексів Air Master 2, яка має:

 • більш потужним двигуном компресора з надійними підшипниками і зниженою генерацією шуму;
 • поліпшеним припливним клапаном з датчиком Холу і магнітної фіксацією, що забезпечує повну герметичність у закритому стані;
 • доопрацьованій платою РСВ, в якій замість реле встановлені тиристори і забезпечена більш надійна робота в AUTO режимах;
 • розширені можливості температурної настройки в діапазоні від +5 до +30⁰С;
 • удосконалено карбоновий фільтр.

Ballu – технологічний лідер в сфері кліматичної техніки

 • Компанії Ballu має 46 патентами, які стали результатами роботи власних дослідницьких центрів в китайському Шуньде і російському Киржаче.
 • Проектувальники і дизайнери Ballu створили 80 абсолютно оригінальних, що не мають аналогів продуктів у сфері управління мікрокліматом приміщень.
 • В лабораторії Ballu Heat Lab тільки за минулий рік було проведено прототипування і тестування 432 розробок, з яких 30 проектів були визнані успішними і реалізовані.
 • Верстатний парк підприємств Ballu обладнаний новітнім німецьким обладнанням.
 • Концерн співпрацює з провідними світовими виробниками та дослідницькими центрами: Biemmedue S. p.A. (Італія), Punker Gmbh (Німеччина), Іжевським Державним Технічним Університетом ім. М. Т. Калашникова (Росія), Міланським Політехнічним Університетом (Італія) і EBM PAPST (Німеччина).
 • Підприємства концерну Ballu сертифіковані по ISO 9001-2011, а їх продукція повністю відповідає українським і світовим стандартам якості.

Як купити припливно-очисний комплекс Ballu

Компанія ТехДом» пропонує організаціям та приватним особам купити припливно-очисні комплекси Ballu, щоб забезпечити в будинку або офісному приміщенні постійний приплив свіжого повітря, підтримувати оптимальний мікроклімат, мінімізувати забруднення повітря пилом, токсичними газами і вуглекислотою. Наші кваліфіковані співробітники встановлять комплекс Ballu у вашому будинку, здійснять його підключення та налаштування. Крім того, ми виконуємо поточне обслуговування та ремонт установок. Для покупців у регіонах організовуємо доставку в будь-який населений пункт на території України через ТК Нова Пошта або Інтайм.

Інші виробники:

Ballu
Обратный звонок