Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання, монтаж, обслуговування та ремонт кондиціонерів. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Інверторні кондиціонери

Інверторний кондиціонер — відміну від звичайного

Це кондиціонер, обладнаний спеціальним пристроєм — інвертором. Завдяки йому кондиціонер плавно регулює температуру повітря у кімнатах, поступово збільшуючи або зменшуючи рівень потужності. Звичайні кондиціонери ON-OFF працюють стрибкоподібно, температура підтримується за допомогою регулярних включень і виключень, що позначається на зносі пристрою.

Інверторні кондиціонери краще підтримують постійну температуру в приміщенні, працюють стабільніше і служать довше звичайних моделей.

Переваги:

  • стабільне підтримання температури в кімнаті;
  • економія електричної енергії;
  • бесшумнее звичайних кондиціонерів;
  • термін служби довше, від 8 до 15 років;
  • можливість використання режиму обігріву навіть при негативних температурах (до -30 °C).

Недоліки:

  • дорожче звичайних кондиціонерів;
  • чутливі до перепадів напруги в електромережі;
  • вага зовнішнього блоку більше.

Основні типи інверторних кондиціонерів

  1. Настінні — підходить для невеликих приміщень. Це спліт-системи, що складаються з невеликого внутрішнього блоку і більш великого зовнішнього. Зручні, безшумні, можна підібрати модель, відповідну по дизайну.
  2. Віконні — вбудовуються прямо в вікно, так що всередині приміщення залишається лише коробка з управлінням, а компресор встановлюється зовні.
  3. Консольні це тип інверторної системи кондиціонування повітря, які встановлюються у вертикальному положенні на стіні або під стелею в приміщенні. Вони відрізняються від більш поширених настінних або касетних кондиціонерів тим, що вони призначені для монтажу в області нижньої частини стіни, що робить їх більш зручними для використання на обігрів приміщення взимку.

Інверторні кондиціонери представлені моделями з різним набором функцій.

Основні функції:

  • іонізація повітря — виробляють негативно заряджені іони, які позитивно позначаються на самопочутті людини;
  • зволоження повітря — волога абсорбується з повітря зовні, тому кондиціонери не потребують резервуарах з водою;
  • фільтрація повітря — в кімнату повітря надходить вже очищений від пилу і домішок;
  • осушення — даний режим використовується в умовах підвищеної вологості повітря;
  • самоочищення — деякі кондиціонери оснащені функцією самоочищення фільтрів, що дозволяє продовжити термін служби пристрою і запобігти появі цвілі;
  • функція «антиплесень» — після вимикання пристрою кілька хвилин вентилятор продовжує працювати, щоб висушити конденсат у коробці;
  • нічний режим (режим сну) — температура людського тіла знижується під час сну, тому після переходу в нічний режим кондиціонер незначно збільшує температуру в кімнаті;
  • економічний режим — кондиціонер підтримує адекватну для приміщення температуру, знижуючи енерговитрати.

Який інверторний кондиціонер вибрати?

В першу чергу необхідно точно дізнатися площа приміщення, в якому планується розмістити кондиціонер. Як правило, побутові інверторні кондиціонери розраховані на площу до 40 м2.

Краще вибрати кондиціонер з більшою потужністю, особливо це правило актуально для пристроїв, які будуть встановлені у спальній кімнаті: це допоможе уникнути перевантажень, кондиціонер буде працювати більш стабільно і не буде створювати протяги.

Завдяки безшумній роботі інверторний кондиціонер підійде для налаштування навіть в спальню або дитячу і може працювати постійно.

Велике значення мають функції: якщо кондиціонер необхідний у кімнату, де підтримується висока ступінь стерильності, не зайвими будуть функції самоочищення і фільтрації повітря. В кімнатах з сухим повітрям можна поставити кондиціонери з функцією зволоження, що дозволить не витрачати гроші на додаткові зволожувачі.

У випадку обмеженого бюджету не радиться вибирати найдешевший інверторний кондиціонер: як правило, такі пристрої не відрізняються високою якістю. Краще купити хороший кондиціонер без інвертора за ту ж ціну.

Інверторний кондиціонер можна застосовувати для обігріву кімнат взимку. Так звані «арктичні» спліт-системи створені спеціально для нагріву повітря в приміщеннях взимку. При виборі необхідно спиратися на характеристики пристрою, мінімально допустиму температуру, максимальну потужність. Кондиціонери справляються з обігрівом при зовнішній температурі до -15 °C а деякі моделі і до -30 °C, тому вони підходять для використання при помірно низьких температурах.

На допомогу по вибору наш рейтинг інверторних кондиціонерів — огляд кращих кондиціонерів з функцією обігріву до -25-30°C.

Основні бренди

  • Mitsubishi Heavy — японська компанія, що входить у конгломерат Mitsubishi Group. Випускає кондиціонери, турбіни, обладнання для опріснення води, займається суднобудуванням. Історія компанії бере свій початок ще в XIX столітті. Виробляє продукцію високої якості.
  • Ballu — тайванська фірма, що займається виробництвом кліматичного обладнання. Випускає кондиціонери, теплові гармати, конвектори і багато іншого. Компанія прагне до використання екологічних матеріалів.
  • Cooper&Hunter — китайська компанія, зареєстрована в США. Почала випускати кліматичне обладнання в 2003 році. Незважаючи на відсутність довгої історії, торгова марка вже зарекомендувала себе як надійний та якісний. Відрізняється вишуканим дизайном.
  • Chigo — китайська фірма, заснована в 1994 році. Спеціалізується на побутових і виробничих кондиціонерах. Сьогодні це велике підприємство, що пропонує якісні і сучасні кондиціонери.
  • Gorenje словенська компанія з виробництва побутової та кліматичної техніки. Використовує екологічно чисті матеріали та компоненти. Заводи розташовані в Словенії, Сербії, Чехії, Словаччині та Китаї.
  • AC Electric — тайська компанія по виробництву кліматичної техніки. Використовує екологічно чисті матеріали і компоненти. Заводи розташовані в Таїланді та Китаї.
  • LG — південнокорейська компанія, одна з найбільших у світі фірм по випуску побутової техніки. Була заснована в 1947 році, одним з основних пріоритетів компанія поставила відмова від токсичних матеріалів у виробництві і використання технологій вторинної переробки сировини. Відрізняється високою якістю, має виробництва в багатьох країнах світу, в тому числі, в Росії.
  • Electrolux — шведська компанія, заснована в 1912 році. Фірма випускає побутову техніку високої якості, відому по всьому світу. Виробництва є в різних країнах, у тому числі, у Швеції, Італії, Угорщині, Україні та інших країнах.
Зворотній дзвінок