Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Інверторні кондиціонери

Cooper&Hunter

Інверторні кондиціонери Cooper&Hunter

Інверторний кондиціонер — відміну від звичайного

Це кондиціонер, обладнаний спеціальним пристроєм — інвертором. Завдяки йому кондиціонер плавно регулює температуру повітря у кімнатах, поступово збільшуючи або зменшуючи рівень потужності. Звичайні кондиціонери ON-OFF працюють стрибкоподібно, температура підтримується за допомогою регулярних включень і виключень, що позначається на зносі пристрою.

Інверторні кондиціонери краще підтримують постійну температуру в приміщенні, працюють стабільніше і служать довше звичайних моделей.

Переклад:

 • стабільне підтримання температури в кімнаті;
 • економія електричної енергії;
 • бесшумнее звичайних кондиціонерів;
 • термін служби довше, від 8 до 15 років;
 • можливість використання режиму обігріву навіть при негативних температурах (до -30 °C).

Недоліки:

 • дорожче звичайних кондиціонерів;
 • чутливі до перепадів напруги в електромережі;
 • вага зовнішнього блоку більше.

Основні типи інверторних кондиціонерів

 1. Настінні. Підходить для невеликих приміщень. Це спліт-системи, що складаються з невеликого внутрішнього блоку і більш великого зовнішнього. Зручні, безшумні, можна підібрати модель, відповідну по дизайну.
 2. Віконні. Вбудовуються прямо в вікно, так що всередині приміщення залишається лише коробка з управлінням, а компресор встановлюється зовні.
 3. Підлогові. Зручні в монтажі, можуть переноситися з однієї кімнати в іншу. Їх ціна трохи вище, ніж у настінних моделей.

Інверторні кондиціонери представлені моделями з різним набором функцій.

Основні функції:

 • приплив свіжого повітря;
 • іонізація повітря — виробляють негативно заряджені іони, які позитивно позначаються на самопочутті людини;
 • зволоження повітря — волога абсорбується з повітря зовні, тому кондиціонери не потребують резервуарах з водою;
 • фільтрація повітря — в кімнату повітря надходить вже очищений від пилу і домішок;
 • осушення — даний режим використовується в умовах підвищеної вологості повітря;
 • самоочищення — деякі кондиціонери оснащені функцією самоочищення фільтрів, що дозволяє продовжити термін служби пристрою і запобігти появі цвілі;
 • функція «антиплесень» — після вимикання пристрою кілька хвилин вентилятор продовжує працювати, щоб висушити конденсат у коробці;
 • нічний режим (режим сну) — температура людського тіла знижується під час сну, тому після переходу в нічний режим кондиціонер незначно збільшує температуру в кімнаті;
 • економічний режим — кондиціонер підтримує адекватну для приміщення температуру, знижуючи енерговитрати.

Який інверторний кондиціонер вибрати?

В першу чергу необхідно точно дізнатися площа приміщення, в якому планується розмістити кондиціонер. Як правило, побутові інверторні кондиціонери розраховані на площу до 40 м2.

Краще вибрати кондиціонер з більшою потужністю, особливо це правило актуально для пристроїв, які будуть встановлені у спальній кімнаті: це допоможе уникнути перевантажень, кондиціонер буде працювати більш стабільно і не буде створювати протяги.

Завдяки безшумній роботі інверторний кондиціонер підійде для налаштування навіть в спальню або дитячу і може працювати постійно.

Велике значення мають функції: якщо кондиціонер необхідний у кімнату, де підтримується висока ступінь стерильності, не зайвими будуть функції самоочищення і фільтрації повітря. В кімнатах з сухим повітрям можна поставити кондиціонери з функцією зволоження, що дозволить не витрачати гроші на додаткові зволожувачі.

У випадку обмеженого бюджету не радиться вибирати найдешевший інверторний кондиціонер: як правило, такі пристрої не відрізняються високою якістю. Краще купити хороший кондиціонер без інвертора за ту ж ціну.

Інверторний кондиціонер можна застосовувати для обігріву кімнат взимку. Так звані «арктичні» спліт-системи створені спеціально для нагріву повітря в приміщеннях взимку. При виборі необхідно спиратися на характеристики пристрою, мінімально допустиму температуру, максимальну потужність. Кондиціонери справляються з обігрівом при зовнішній температурі до -15 °C а деякі моделі і до -30 °C, тому вони підходять для використання при помірно низьких температурах.

На допомогу по вибору наш рейтинг інверторних кондиціонерів — огляд кращих кондиціонерів з функцією обігріву до -25-30°C.

Основні бренди

Mitsubishi Heavy — японська компанія, що входить у конгломерат Mitsubishi Group. Випускає кондиціонери, турбіни, обладнання для опріснення води, займається суднобудуванням. Історія компанії бере свій початок ще в XIX столітті. Виробляє продукцію високої якості.

Ballu — тайванська фірма, що займається виробництвом кліматичного обладнання. Випускає кондиціонери, теплові гармати, конвектори і багато іншого. Компанія прагне до використання екологічних матеріалів.

Cooper&Hunter — китайська компанія, зареєстрована в США. Почала випускати кліматичне обладнання в 2003 році. Незважаючи на відсутність довгої історії, торгова марка вже зарекомендувала себе як надійний та якісний. Відрізняється вишуканим дизайном.

Chigo — китайська фірма, заснована в 1994 році. Спеціалізується на побутових і виробничих кондиціонерах. Сьогодні це велике підприємство, що пропонує якісні і сучасні кондиціонери.

Mitsushito — молода китайська фірма. Випускає кондиціонери і системи опалення. Продукція відрізняється функціональним дизайном та високою якістю за доступними цінами.

AC Electric — тайська компанія по виробництву кліматичної техніки. Використовує екологічно чисті матеріали і компоненти. Заводи розташовані в Таїланді та Китаї.

LG — південнокорейська компанія, одна з найбільших у світі фірм по випуску побутової техніки. Була заснована в 1947 році, одним з основних пріоритетів компанія поставила відмова від токсичних матеріалів у виробництві і використання технологій вторинної переробки сировини. Відрізняється високою якістю, має виробництва в багатьох країнах світу, в тому числі, в Росії.

Electrolux — шведська компанія, заснована в 1912 році. Фірма випускає побутову техніку високої якості, відому по всьому світу. Виробництва є в різних країнах, у тому числі, у Швеції, Італії, Угорщині, Україні та ін

Зворотній дзвінок