Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Підміс свіжого повітря

В сучасних мегаполісах існує величезна проблема подачі свіжого повітря в квартиру. Сучасні будинки здаються з хорошим утепленням зовні (це не радянські «панельки» з їх скрізними дірами між панелей). Вікна в сучасних будинках металопластикові і при повністю закритих вікнах в квартиру зовсім не надходить кисень. Загальна система вентиляції квартири не передбачена, а природна витяжка з кухні і санвузлів не забезпечує необхідного повітрообміну. Більш того, в теплу пору року ефективність природної витяжки падає в рази і жителі багатоповерхових будинків в спеку змушені шукати компроміс між марним провітрюванням за допомогою вікон і охолодженням кондиціонером квартири без подачі свіжого повітря ззовні.

І знову доводиться відкривати вікна влітку це пил, спека, комахи, шум... Взимку: холод, протяг і все той же шум.....

Фахівці заводу Haier створили унікальну систему блок подачі свіжого повітря O2-fresh, яка поєднує в собі припливно-очисну вентиляцію, очищення повітря, в одному кондиціонері.

Що таке блок подачі свіжого повітря O2-fresh? Він складається з зовнішнього блоку з вентилятором, який електрично підключається до зовнішнього блоку кондиціонера і шланги діаметром 39 мм Шланг підмішування повітря одним кінцем приєднується до зовнішнього блоку, а іншим кінцем виводиться у внутрішній блок і з допомогою спеціальної заглушки встановлюється безпосередньо у внутрішній блок. Таким чином в інтер'єрі кімнати нічого не порушується і зрозуміти де розміщений приплив повітря дуже складно. Ще одна перевага модуля підмішування повітря Haier, це те що включення припливу відбувається зі штатного пульта управління кондиціонером. В підменю є кнопка «Fresh», яка відповідає за приплив повітря. Продуктивність системи припливу 30 м. куб/год, що цілком достатньо для провітрювання кімнати.

Блок припливу можна включати як одночасно з кондиціонером, так і при вимкненому кондиціонері. 

Зворотній дзвінок