Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Зволожувачі повітря

Зволожувач повітря є необхідним атрибутом сучасного житла. На жаль, опалення, кам'яні стіни і вікна, що заважають природному мікроциркуляції вологи, порушують загальну атмосферу приміщення. При цьому зростає ризик розвитку алергічних захворювань, простуд і астми. Нормалізувати ситуацію досить просто за допомогою сучасних і функціональних зволожувачів повітря.

Переваги приладів для зволоження повітря

Наявність зволожувача дозволяє вирішити наступні проблеми:

  • знижує ризик розвитку простудних і алергічних захворювань, підвищує імунітет. У зв'язку з цією особливістю прилад обов'язково рекомендується встановлювати в будинку, якщо в сім'ї є дитина;
  • бореться з синдромом хронічної втоми. Сухе повітря не насичує організм достатньою кількістю кисню, в результаті чого виникає постійне відчуття сонливості та втоми;
  • оздоровлює загальну атмосферу приміщення. Помітити поліпшення можна за станом кімнатних рослин;
  • відновлює стан шкірних покривів. З нормалізацією рівня вологості в приміщенні проходять багато шкірні захворювання, а також підвищена чутливість і лущення.

Крім усього перерахованого вище, вбудований гігрометр дозволяє самостійно стежити за рівнем вологості повітря в приміщенні і при необхідності коригувати показники. Купити подібний зволожувач може людина з будь-яким рівнем доходу.

Типи зволожувачів

Існують наступні типи зволожувачів:

  • традиційні або холодного випаровування;
  • парові;
  • ультразвукові.

Традиційні зволожувачі

У холодних зволожувачах встановлені спеціальні картриджі. Процес випаровування відбувається природним чином, за рахунок чого швидкість процесу безпосередньо залежить від навколишнього вологості. Дані моделі відрізняються низьким рівнем енергоспоживання.

Парові зволожувачі

Паровий зволожувач відрізняється найбільш високою продуктивністю і здатний випаровувати до 700 мл рідини в годину. Використовуючи моделі даного типу можна підвищити рівень вологості в приміщенні до 100%. Принцип роботи зволожувача схожий з принципом роботи киплячого чайника.

Ультразвукові зволожувачі

Прилади цього типу поєднують в собі невеликі габарити, високу продуктивність і мінімальне енергоспоживання. Виділення пари відбувається шляхом впливу на рідину ультразвукових хвиль. За допомогою пристрою можна підняти рівень вологості до 60%.

Популярні бренди зволожувачів

Серед популярних брендів, що спеціалізуються на виробництві кліматичної техніки, можна виділити:

  • Ballu — це прилади ультразвукового типу, що відрізняються невисокою ціною і відмінною продуктивністю. З їх допомогою можна не тільки підвищити рівень вологості в приміщенні, але і підтримувати його на належному рівні;
  • Cooper&Hunter — сучасні зволожувачі, що підходять для приміщень будь-яких типів, починаючи від дитячої кімнати і закінчуючи офісом;
  • Neoclima — пропонує досить широкий асортимент зволожувачів за доступними цінами. Всі моделі відрізняються простотою в експлуатації і володіють стильним дизайном.

Якісний зволожувач повітря здатний значно підвищити комфортність від проживання в міській квартирі. Це незамінний атрибут для тих, хто цінує своє здоров'я, і прагнути до поліпшення якості життя. Ви можете замовити якісний зволожувач в нашому магазині. Ціна на представлені товари є досить низькою, а доставка в будь-який регіон робить покупку простою і доступною. Всі представлені моделі поширюється гарантія, згідно з якою при необхідності проводиться ремонт і обслуговування обладнання.

Зворотній дзвінок