Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

1. Де купити кондиціонер в компанії ТехДом?

Напрямок діяльності нашої компанії: продаж і установка кондиціонерів, спліт-систем, напівпромислових кондиціонерів для магазинів, офісів, ресторанів, кафе, котеджів, приватний будинків і звичайно ж для квартир. Вентиляція будинків, котеджів, офісів, витяжна вентиляція складів, підвалів, саун. Ми працюємо тільки з перевіреними часом вентиляційним обладнанням: Vents (Україна), Systemair (Швеція) і Lessar (Китай).

2. Що може запропонувати наша компанія замовнику?

Ми можемо запропонувати покупцеві широкий асортимент кліматичного обладнання. Гнучкі конкурентні ціни. У нашій компанії можна вибрати кондиціонер для будь-якого виду і типу приміщення. Ми зможемо підібрати кондиціонер за Вашим конкретним критеріям, виходячи з побажань замовника, для будь-яких потреб і можливості. І не важливо який це об'єкт: квартира або офіс, магазин або окрема кімната, котедж або приватний будинок. До кожного покупця у нас індивідуальний підхід. Ми намагаємося дати людині вичерпну інформацію про товар і монтажі, що б при купівлі у людини не залишалося ні тіні сумніву, що він зробив правильний вибір і вибрав правильну компанію.

Ми можемо запропонувати клієнту кондиціонери провідних торгових марок: Mitsubishi Heavy (Япония), Mitsubishi Electric (Япония), LG (Корея), Haier (Китай завод), Ballu (Китай), Electrolux (Китай), AUX (Китай завод), Chigo (Китай завод), Cooper&Hunter (Китай)

Отже, ми можемо запропонувати:
 • гнучкі конкурентні ціни;
 • розумний торг;
 • безкоштовний монтаж на певні кондиціонери;
 • можливість завжди домовитися.

3. Як правильно вибрати кондиціонер (короткий посібник)

Перед тим як купити кондиціонер необхідно детально вивчити здібності і функціональні можливості обладнання:
 • Визначити тип приміщення (квартира, офіс, магазин, котедж, дитяча кімната, вітальня).
 • Визначити площу і висоту кімнати.
 • Для яких цілей купується кондиціонер (тільки охолодження влітку, нагрівання повітря взимку, очищення повітря від пилу і хвороботворних мікробів).
 • Необхідні додаткові функції (3-D обдув, горизонтальне гойдання жалюзі, іонізатор повітря, температурна компенсація).

При виборі кондиціонера необхідно враховувати ці можливості, так як при наявності додаткової функції вартість спліт-системи зростає, а використання деяких функцій може бути недоцільно в даному випадку.

Кондиціонер для офісу:

Обладнання для цього сегмента приміщень повинні бути практичними, зручними у використанні, надійними і невибагливими до роботи. Як правило, таке обладнання працює по 12 годин щодня і надійність це самий головний критерій при виборі кондиціонера після ціни. Зовнішній вигляд і додаткові функції, як правило, відходять на другорядний план. Такими критеріями мають: Mitsushito, Arvin, Ballu, Electrolux і Neoclima.

Кондиціонер для квартири і будинки:

Кліматичне обладнання для цієї категорії повинно мати:
 • естетичний зовнішній вигляд, елегантний дизайн;
 • можливість дизайнерського виконання, різна кольорова гамма;
 • рівень шуму (не повинен перевищувати 25-29 дБа);
 • якісне очищення повітря від алергенів і пилу(особливо для спальні та дитячої кімнати);
 • низьке енергоспоживання (інверторні кондиціонери)
 • додаткова функціональність (виділяє конкретний кондиціонер індивідуальністю конкретної функції і робить пізнаваним серед конкурентів).

Як видно. кондиціонер для будинку і квартири повинен мати відмінну якість збірки, високі показники енергоефективності, низькі шумові пороги. Вимоги до такого типу обладнання висуваються дуже суворі. Всі вище перераховані критерії можна знайти у Mitsubsishi Heavy, Fujitsu, Mitsubishi Electric. Ці торгові марки випускають справжні кліматичні системи, що пройшли на етапі проектування і складання всі показники і критерії для найвищих показників по охолодження та очищення повітря.

Кондиціонер для магазину, кафе, ресторану, складу:

В першу чергу це напівпромислові кондиціонери великої потужності охолодження і нагріву. Це обладнання має різною конфігурацією блоків:
 • напольно-стельовий тип;
 • касетний;
 • підлогова спліт-система;
 • канальний кондиціонер
 • VRF-система (мультизональні системи кондиціонування V4+).
Кожен такий кондиціонер підбирається під конкретне приміщення з урахуванням багатьох факторів. Основний критерій при виборі комерційної серії це площа приміщення і холодопродуктивність. Тут важливо підібрати продуктивну потужність виходячи з основних даних:
 1. Обсяг приміщення (зали, складу)
 2. Теплопритоки (від вікон, стін)
 3. Теплові надходження від обладнання (холодильники, морозильні ларі, серверні)
 4. Кількість людей, що одночасно знаходяться в приміщенні;
 5. Періодичність відкривання вхідних дверей або вхідної групи.

У будь-якому випадку при виборі і розрахунку обладнання для такого типу будинків, необхідний виїзд фахівця на об'єкт і розрахункова програма. Наша компанія забезпечує таку послугу і за запитом клієнта виїжджає інженер по обладнанню.

Як купити кондиціонер в нашій компанії:

Після того як клієнт визначив для себе потрібне для нього обладнання і вибрав кондиціонер, настає момент істини: необхідність купити кондиціонер.

Для цього:
 • можна зателефонувати в офіс і замовити по телефону;
 • замовити через інтернет-магазин з сайту;
 • під'їхати в офіс і оплатити.

У кожному з трьох варіантів вас обслужать швидко і якісно. Товар привезуть в зазначені вами терміни і на вказану адресу, абсолютно безкоштовно!

Кондиціонери

Зворотній дзвінок