Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Кондиціонери Electrolux

Інверторні кондиціонери Electrolux

Настінні кондиціонери Electrolux

Мульти-спліт (внутрішні блоки) Electrolux

Мульти-спліт (зовнішні блоки) Electrolux

КК "ТехДом" є офіційним дилером-установником кондиціонерів Electrolux

За свою більш ніж вікову історію шведська компанія Electrolux досягла вражаючих результатів. Почавши свою діяльність з виробництва побутових пилососів, ціна яких становила кілька крон, за сто з невеликим років Електролюкс перетворився на промислового гіганта з щорічним оборотом, що перевищує 10 мільярдів євро. У штаті підприємства числиться понад 60 тисяч співробітників. Заводи компанії розкидані майже по всіх континентах.

 airr gate-white

Крім бренду Electrolux, фірма володіє такими всесвітньо відомими торговими марками як AEG, Zanussi, Rosenlew та іншими. У широкий асортимент продукції входять:

 • побутова техніка
 • кліматичні прилади
 • обладнання для пралень
 • професійна кухонна техніка

Зробивши свій вибір на користь кліматичної техніки Electrolux, споживач може купити:

 • побутові интверторные кондиціонери
 • побутові кондиціонери
 • системи професійного кондиціонування
 • вентиляційне обладнання
 • зволожувачі повітря
 • обігрівачі

На всіх етапах виробництва та складання продукція піддається ретельній перевірці якості, тому в торговельну мережу надходить техніка, повністю відповідає всім міжнародним стандартам.

Наша компанія не є винятком. У нас представлена тільки високоякісна продукція сертифікована, на яку надається заводська гарантія. Ми працюємо швидко, чесно і сумлінно. Якщо ви, наприклад, вирішили замовити спліт-систему Electrolux, покупка принесе додаткові бонуси. До їх числа відносяться:

До кожного покупця ми знаходимо індивідуальний підхід. Враховуючи всі його побажання, надаємо безкоштовну консультацію по оптимальному вибору необхідного обладнання.

Побутові кондиціонери Elесtrolux

Всі спліт-системи працюють на охолодження, вентиляцію, осушення і обігрів, мають кілька ступенів очищення повітря. Завдяки функції авторозморозки пристрої можуть працювати при негативних температурах на вулиці. Приємний бонус — елегантний дизайн внутрішніх блоків. Розглянемо докладніше найпопулярніші лінійки побутових кондиціонерів Electrolux.

Серія Fusion ON-OFF

Клас енергоефективності на охолодження/обігрів А/А. рівень шуму 32 Дб підвищує комфорт використання. В моделях лінійки особливу увагу приділено очищенню повітря. Шість фільтрів прибирають тверді домішки, пилових кліщів, формальдегідні сполуки, віруси і запахи. Завдяки захисту від стрибків напруг пристрій не зламається при нестабільній роботі електромережі. Функція I Feel дозволяє зберігати температуру тільки в районі знаходження пульта ДУ.

Автоматичне очищення і самодіагностика спрощують догляд за приладами. Завдяки функції авторестарту кондиціонер відновить роботу по програмі після короткочасного відключення електрики. Також є функція авторозморозки, яка захистить зовнішній блок від обмерзання, не знизивши температуру повітря в кімнаті. Антикорозійне покриття теплообмінника продовжує термін служби приладів. Допустимий діапазон зовнішніх температур від -7 до +43 ⁰С.

Серія Fusion PRO ON-OFF

Це оновлена версія попередньої серії, що отримала важливі поліпшення. Клас енергоефективності зберігся на рівні А/А, але спліт-системи стали більш тихими 26 Дб, тому що працює кондиціонер не поміщає відпочинку. Кондиціонери придбали більш витончений внутрішній блок, який гармонує з сучасними стилями інтер'єру.

Функція гарячого старту запустить вентилятор внутрішнього блоку після прогріву теплообмінника, тому обдування холодним повітрям не буде. Завдяки режиму чергового опалення можна підтримувати температуру до 8 градусів тепла. Це допоможе заощадити електроенергію при тривалій відсутності вдома. Температурний діапазон залишився колишнім: -7 до +43 ⁰С.

Серія Orlando ON-OFF

Спліт-системи мають клас енергоефективності А/А і рівень шуму 31 Дб. Є автоматичні режими роботи, які не вимагають участі користувача. Завдяки генератору холодної плазми повітря очищається від небезпечних мікроорганізмів. Напрямок повітряного потоку в 4 сторони забезпечує швидке створення потрібного клімату в приміщенні. Генератор холодної плазми іонізує повітря. Діапазон температур для зовнішнього блоку від 7 до +43 ⁰С.

Серія Lounge ON-OFF

Кондиціонери з класом енергоефективності А/А і рівнем шуму 28 Дб забезпечені системою самоочищення — режими обігріву і охолодження чергуються, щоб просушити всі частини пристрою. Це запобігає появі грибка і цвілі. Зроблені настройки можна зберегти, щоб пристрій кожен раз використовувало потрібний режим. HD-фільтр затримує найдрібніші забруднення, в тому числі алергени

Лицьова панель кондиціонера перетворена в прихований дисплей, на якому відображаються параметри і дані про можливі несправності. У разі розгерметизації системи індикатор повідомить про витік фреону. У нічному режимі ця панель автоматично затемнюється, що забезпечує комфортні умови для сну. Зовнішній блок працює в діапазоні від 7 до +43 ⁰С.

Серія Fusion Super DC Inverter

Спліт-системи з класом енергоефективності А++/А+++ забезпечують швидке досягнення бажаного мікроклімату. Тиха робота 23 Дб і шестиступінчаста система фільтрації роблять використання спліт-систем більш комфортним. Завдяки добовому таймеру і пам'яті положення жалюзі легко налаштувати роботу пристрою. Також є функції гарячого старту та чергового опалення. Кондиціонери працюють у діапазоні зовнішніх температур від -15 до +48 ⁰С.

Серія Monaco DC Іnverter

Ще одна серія енергоефективних, охолодження/обігрів А++/А+++ і тихих 23 Дб кондиціонерів. Система самодіагностики автоматично знайде несправність і повідомить про неї за допомогою індикації на екрані. Також є функція самоочищення. Завдяки пам'яті положення жалюзі не потрібно переналаштувати прилад при кожному новому включенні. Пристрої підходять для використання в регіонах з холодними зимами, допустимі вуличні температури від 22 до +48⁰С.

Серія Evolution DC Іnverter

Преміальна серія кондиціонерів з футуристичним дизайном, найвищим класом енергоефективності А+++ і рекордно низьким рівнем шуму 19 Дб. Іонізатор насичує повітря аніонами, які ліквідують дрібні частинки пилу і позитивно впливають на організм. Кондиціонер сам підбере оптимальний режим роботи. Також передбачені системи самоочищення та діагностики. Зовнішній блок працює при температурах від -20 до +48 ⁰С.

Ключові технології

 1. Багатоступеневе очищення повітря. Крім фільтра грубої очистки, що відсіває пил, в спліт-системах Electrolux використовуються наступні фільтри:
  • антикліщове;
  • каталітичний — ліквідує сірководень, аміак, формальдегід;
  • катехиновий — усуває тютюновий дим і небажані запахи, затримує шерсть домашніх тварин і алергени;
  • каталітичний — дезодорує, вбиває шкідливі мікроорганізми;
  • Холодна плазма-дезінфікує, руйнує віруси.
 2. Ізоляція компресора. Поглинає звуки працюючого кондиціонера, роблячи внутрішній блок тихим.
   
 3. Інвертор. На відміну від звичайних кондиціонерів компресор не вимикається при досягненні заданої температури, а знижує оберти. Завдяки відсутності постійних включень і переривань роботи компресора економиться електроенергія і знижується рівень шуму. Також інверторна технологія забезпечує настройку температури з похибкою не більше 1 градуса.
   
 4. Автоматичне очищення. Пристрій просушує всі внутрішні елементи, що запобігає появі грибка, нальоту і цвілі. Для цього протягом 20 хвилин поперемінно включаються різні режими роботи.
   
 5. Чергове опалення. зручно при тривалій відсутності будинку. Пристрій підтримує температуру повітря на рівні +8 ⁰С. Такий режим використовує менше електроенергії, ніж повноцінне опалення. При цьому кімната не промерзає, при поверненні додому її легко прогріти до комфортної температури.
   
 6. Пам'ять положення жалюзі. Налаштування робляться один раз, далі кондиціонер буде використовувати їх автоматично.
   
 7. Турбо режим. Необхідний для швидкого охолодження або нагрівання повітря в кімнаті.
   
 8. I Feel. Спліт-система орієнтується на датчик в пульті ДУ, вибудовуючи роботу так, щоб заданий мікроклімат створювався тільки в певній зоні. Це зручно при знаходженні однієї людини в кімнаті, щоб не остуджувати/нагрівати все приміщення.
   
 9. Авторазморозка. Спліт-системи можуть працювати при негативних температурах на вулиці, що підходить для українського клімату. Для запобігання обмерзання зовнішнього блоку є функція авторозморозки. При цьому температура повітря в кімнаті не впаде.
   
 10. Гарячий старт. При включенні кондиціонер не проганяє холодне повітря по приміщенню. Обдув почнеться після прогріву теплоносія. Це забезпечує більш комфортно використання пристрою в холодну пору року.
   
 11. Функція Sleep. Призначена для нічної роботи спліт-системи. Має на увазі знижений рівень шуму і відключення індикації. Тому навіть з працюючим кондиціонером вийде виспатися.

Висновок

Кондиціонери Electrolux відрізняються автономністю: вони можуть самостійно підбирати режим роботи, проводити діагностику та очищення, запам'ятовувати налаштування. Також пристрої відрізняються високою енергоефективністю. Додатковим плюсом є турбота виробника про тишу — новітні серії працюють так тихо, що їх практично не чутно.

Зворотній дзвінок