Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Кондиціонери Hisense

Інверторні кондиціонери Hisense

КК "ТехДом" є офіційним дилером-установником кондиціонерів Hisense

Hisense — китайський торговий бренд, під яким випускається велика кількість моделей кондиціонерів та іншої техніки. Компанія була заснована в 1984 році, і на сьогоднішній день входить до трійки найбільших виробників систем побутового та промислового призначення.

В даний час Hisense має 4 власних заводу кондиціонерів, оснащених передовим технологічним обладнанням. Продукція проходить жорсткий контроль на всіх етапах виготовлення, що включає більше двохсот випробувань. Компанія приділяє велику увагу не тільки якості і передовим технологіям, але і зовнішньому вигляду обладнання.

Hisense

Hisense в Україні

Бренд Hisense вийшов на український ринок влітку 2017 року, але за минулий період техніка отримала широке поширення і почала користуватися великим попитом. Виробник вважав за краще використовувати стратегію, прийняту кілька десятиліть тому корейськими фірмам-поставляти продукцію, відповідну японській якості, яку можна купити на 10-20% дешевше.

Випускаються серії

На сьогоднішній день компанія Hisense випускає три серії систем кондиціонування:

 • Smart DC Inverter Expert.
 • Apple Pie Super DC Inverter.
 • Premium Dynamic Design Super DC Inverter.

Кожному покупцеві не складе труднощів замовити обладнання для приміщення будь-яких розмірів, оптимально підходить по потужності. Всі моделі мають широкий набір функцій і дозволяють точно контролювати температуру.

Smart DC Inverter Expert

Smart DC Inverter Expert

Серія Smart DC Inverter Expert представлена широким модельним рядом інверторних спліт-систем, що володіють ідеальним співвідношенням ціни і якості. Вона відрізняється низьким споживанням енергії, плавною роботою і оригінальним сучасним дизайном. Техніка додатково оснащена передовою системою очищення повітря з іонізатором, карбоновим і кахетиновым фільтрами. Вона не тільки забезпечує охолодження, але і підтримує в кімнаті здоровий мікроклімат, борючись з розвитком бактерій і мікробів. Точно вибрати модель для своїх потреб дозволяє крок холодопродуктивності в 0,5 кВт. Энегоэффективность — А++.

Apple Pie Super DC Inverter

Apple Pie Super DC Inverter

Відносяться до цієї серії спліт-системи характеризуються високим класом енергоефективності а++. Обладнання має великий набір переваг:

 • «Черговий обігрів» — економічно підтримує в приміщенні температуру +8 °C при тривалій відсутності мешканців, не даючи йому промерзнути.
 • Розширений температурний діапазон — обігрів залишається ефективним при температурі до -15 °C.
 • Низький рівень шуму-від 22 дБ при < strong>охолодженні, і 19 дБ при вентиляції.
 • Вентилятор з п'ятьма швидкостями дозволяє точно підібрати необхідний режим.
 • Наявність функції плазмового очищення, ефективно очищає повітря і вбиває шкідливі бактерії і віруси.

Виробник надає гарантію на обладнання даної серії терміном 3 роки.

Premium Dynamic Design Super DC Inverter

Premium Dynamic Design Super DC Inverter

Кондиціонери цієї серії відрізняються ультрасучасним дизайном, що ідеально вписується в технологічні інтер'єри. Передня панель виготовляється з пластику з прозорим зовнішнім шаром, за рахунок чого кондиціонер виглядає об'ємно і повітряно. Моделі характеризуються високою енергоефективністю і поліпшеним теплообміном. Забір повітря здійснюється спліт-системою з усіх боків, що позитивно впливає на його циркуляцію і рівномірний розподіл. Інші особливості обладнання:

 • Енергоефективність — А+++.
 • Знижений рівень шуму — 20 дБ.
 • Використання найбезпечнішого для навколишнього середовища холодоагенту R32
 • 5 швидкостей вентилятора.
 • Нормальне функціонування при перепадах напруги.
 • Робота на охолодження і обігрів до -15 °C.

Для експлуатації в зимовий період передбачений підігрів картера компресора.

Технології та переваги

В кондиціонерах Hisense застосовані самі передові технології, завдяки яким техніка характеризується підвищеною функціональністю, забезпечує якісний обігрів / охолодження і очищення повітря.

4D AUTO Air

Спліт-системи мають вертикальні і горизонтальні жалюзі, що забезпечують рівномірний розподіл повітря в чотирьох напрямках. Потік можна направляти в потрібну сторону без появи протягів, а також забезпечувати точкове охолодження.

MIRAGE дисплей

Інноваційна розробка компанії Hisense, втілена на светопрозрачном пластиці моделей. Екран залишається повністю непомітним, якщо обладнання відключено. Така технологія забезпечує стильний і сучасний вигляд техніки.

Режим Smart

Його зручно використовувати при різких перепадах температур. Також цей режим призначений для тих користувачів, які не хочуть витрачати час на добірку оптимального режиму. Необхідно просто визначити бажану температуру в приміщенні, спліт-система сама автоматично визначить необхідний режим з мінімальним споживанням енергії.

Функція I Feel

Пульти дистанційного управління кондиціонерів Hisense оснащені датчиком температури, який дозволяє підтримувати комфортну обстановку в тій точці приміщення, де в конкретний момент знаходиться людина.

Режим Quiet

Кондиціонери отримали нову конструкцію крильчатки вентилятора і форму лопаток. Також було розроблено інноваційне аеродинамічне рішення для всього повітряного каналу. Все це дозволило домогтися того, що рівень шуму в роботі став рекордно низьким — 22 дБ.

Ultra Hi Density фільтр

Фільтр високого очищення нового покоління, що видаляє з повітря неприємні запахи, до 90% пилу та інших частинок. Щоб очистити деталь від забруднень, досить просто промити її під проточною водою.

Також в спліт-системах Hisense використовується цілий набір додаткових фільтрів:

 • LTC
 • Вугільний
 • Фотокаталітичний
 • Silver Ion
 • НЕРА
 • Negative Ion

вони не тільки очищають повітря, але і надають іонізуючу дію, вбиваючи бактерії і віруси.

Захисні накладки

Вентилі зовнішнього блоку захищені спеціальними накладками, що запобігають вплив атмосферних опадів на важливі елементи системи. Ця особливість забезпечує надійну роботу і продовжує термін служби обладнання.

Самоочищення

Після того як робота кондиціонера була припинена, вентилятор внутрішнього блоку залишається деякий час робітникам. Завдяки цьому теплообмінник просушується від присутнього конденсату.

Завдяки перерахованим вище характеристикам, кожен покупець зможе купити спліт-систему Hisense для свого будинку або офісу. Обладнання має тривалий гарантійний термін. У разі поломки, ви можете звернутися в спеціалізований сервіс, що виконує ремонт і обслуговування.

Зворотній дзвінок