Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Кондиціонери Mitsubishi Electric

Інверторні кондиціонери Mitsubishi Electric

Мульти-спліт (внутрішні блоки) Mitsubishi Electric

Мульти-спліт (зовнішні блоки) Mitsubishi Electric

КК "ТехДом" є офіційним дилером-монтажником кондиціонерів Mitsubishi Electric

Японський концерн Mitsubishi Electric — найбільший розробник і виробник електроніки. У 2017 році загальний рівень продажів тільки побутової техніки даного бренду склав 2,3 млрд. доларів, з них 1,3 млрд. — продажу на зовнішніх світових ринках. Це забезпечує концерну 5 місце на світовому ринку і 8 місце в США.

Логотип Mitsubishi Electric

Багаторічні наукові розробки і концепція розвитку, орієнтована на стабільне впровадження енергозберігаючих та екологічно безпечних технологій, дозволили компанії:

  • стати флагманом галузі;
  • надавати обслуговування нового рівня і широку інформаційну підтримку;
  • створити велику транснаціональну структуру, кондиціонери та комплектуючі до них виробляються на 6 підприємствах в країнах Азії та Європи.

Продукція даного виробника офіційно продається більш ніж в 120 країнах світу і з 1997 року купити кліматичну техніку Mitsubishi Electric можна також і в Україні. Офіційне представництво бренду — це не тільки гарантія оригінального якості, оперативна доставка і кваліфікована сервісна підтримка, але і своєчасне надходження новинок на українські торгові онлайн-платформи і об'єктивна конкурентна ціна. І ми раді запропонувати вам нову серію побутових настінних кондиціонерів.

Модельний ряд побутових кондиціонерів Mitsubishi Electric 2020

Серія Стандарт — MS-GF

Mitsubishi Electric MS-GF

MS-GF. Практичне і стандартне рішення. Відмова від використання інвертора дозволила знизити вартість, але не позначилася на функціональності і надійності кондиціонера. Наноплатиновый фільтр, функція I FEEl, рівень шуму працюючого внутрішнього блоку до 25 дБ і широкий кут напрямку повітряного струменя — все це робить модель MS-GF кращою в групі безінверторних спліт-систем. До того ж дана серія спрощує монтаж за рахунок допустимого перепаду висот до 10 м і можливості по створенню фреонопровода довжиною до 20 м.

Серія Класик-MSZ-DM

Mitsubishi Electric MSZ-DM

MSZ-DM. Класичний інверторний кондиціонер, схемотехніка якого демонструє традиційну для Mitsubishi Electric надійність і стабільність роботи. Незважаючи на горизонтально керовану заслінку, забезпечить прохолоду влітку і тепло в міжсезоння і значну економію на платежах за електроенергію. Режим Econo Cool (економічне охолодження) і автоматичне відновлення налаштувань. Клас A+/A+.

Серія Дизайн-MSZ-EF...VGK (W,S,B)

Mitsubishi Electric MSZ-EF

MSZ-EF. серія спліт-систем, створена за запитом італійської філії і також економічна, як всі Інвертори Mitsubishi Electric. Низький рівень шуму, уточнений дизайн і багата палітра кольорів перетворюють кондиціонер в справжній арт-об'єкт. Незважаючи на вишуканість, серія MSZ-EF не поступається своїм побратимам у функціональності, ефективності формування комфортного мікроклімату і бактеріологічного очищення повітря. Комплектується пультом SG15D і бактерицидним фільтром з іонами Ag. Має розширений функціонал. Сезонна енергоефективність А+++

Серія Стандарт — MSZ-SF

Mitsubishi Electric MSZ-SF

MSZ-SF. Компактний настінний кондиціонер зі стандартними опціями і зниженим рівнем акустичних характеристик, що працює за інверторному принципом. Має класичні форми і складну систему управління жалюзі. Останнє в поєднанні з використанням фільтрів з іонами Ag дозволяє підтримувати здоровий і комфортний мікроклімат. Сезонна енергоефективність А++

Серія Стандарт — MSZ-GF

Mitsubishi Electric MSZ-GF

MSZ-GF. Оновлена стандартна модифікація, оснащена фільтраційної системою Nano Platinum і вдосконалена спеціально для великих приміщень. Демонструє високі показники енергоефективності, гранично швидкий обігрів/охолодження і рівномірний розподіл температури, що разом з тижневим регламентом постановки задачі через таймер робить MSZ-GF кращим для великих приміщень, таких як: офіси, конференц-зали, приватні будинки. Сезонна енергоефективність А++

Серія Делюкс-MSZ-FH

Mitsubishi Electric MSZ-FH

MSZ-FH. Елітна серія, комфортно розподіляє повітряні потоки і забезпечує прецизійний клас їх очищення за допомогою системи Plasma Quad. Усуває неприємні запахи і очищають повітря від домішок, а незалежна робота жалюзі і 8-ми елементний датчик температури забезпечують персональний рівень комфорту і підвищений енергозбереження. Датчик «3D I-SEE» він же «Розумне око» відшукує місцезнаходження людей в приміщенні, таким чином даний функціонал допомагає більш ефективно використовувати повітряний потік і економити електроенергію. Рівень шуму 20дБ. Сезонна енергоефективність А+++

Серія Класик-MSZ-HJ

Mitsubishi Electric MSZ-HJ

MSZ-HJ. Настінна інверторна спліт-система в традиційному дизайні. Самий "класичний" з усієї лінійки Mitsubishi Electric. Стандартний пульт управління дозволяє використовувати всі необхідні функції в сучасному кондиціонері Внутрішній блок укомплектовується фільтром, який здатний уловлювати дрібні алергенні суспензії і працює з діапазоном шуму не більше 22 дБ. Швидко реагує на зміну завдання температури і дозволяє монтувати зовнішній блок з перепадом висот до 12 м. Сезонна енергоефективність А

Серія Преміум - MSZ-LN

Mitsubishi Electric MSZ-LN

MSZ-LN. Преміальна серія інверторних спліт-систем, що поєднує витончений дизайн і прецизійне технічне виконання. Лаконічні і строгі форми внутрішнього блоку підкреслює прозорість поверхні «металік» інноваційного пластика підвищеної міцності і гнучкості. Кондиціонер оснащений системою Plasma Quad Plus, завдяки чому концентрація бактерій і алергенів у повітрі багаторазово знижується, а використання холодоагенту R32 дозволило зробити інвертор ще більш енергоефективним (A++) і функціональним. Температурний 3D датчик і двозонне розподіл потоку виключають переохолодження і сприяють формуванню мікроклімату, орієнтованого на розташування людей у приміщенні. Вбудований Wi-Fi, рівень шуму 19 дБ.

В 2018 році виробник вивів на ринок серію MSZ-LN працює на фреоні R32, створену в елегантному дизайні на основі сучасних електронних технологій. Вона оснащена вбудованим інтерфейсом Wi - Fi, системою двозонного повітророзподілу, таймером з тижневим форматом завдання режиму роботи. Клас енергозбереження A++/A+++.

Переважні особливості

Ключове гідність кондиціонерів Mitsubishi Electric — створення м'якого і комфортного мікроклімату з мінімальним енергоспоживанням і наданням негативного впливу на навколишнє середовище. У всіх моделях використовуються фреони R410A і R32 на алкилбензольном олії HUB, які абсолютно не містять хлору і відносяться до озонобезпечних компонентів. Особливості конструкції дозволяють виконати заміну холодоагенту без додаткових заходів. Кондиціонери Mitsubishi Electric сконструйовані таким чином, що їх можна встановлювати на старі магситрали на фреоні R22.

Енергоефективність інверторних спліт-систем Mitsubishi Electric в режимах «нагрів» і «охолодження» у порівнянні з безинверторными моделями відповідно становить 43% і 53%. Ключові функціональні переваги і високі показники енергоефективності обумовлені:

  • установкою двигуна зі статорною обмоткою зосередженого типу. Це підвищило показники ефективності та інертності до якості напруги живлення;
  • монтажем безколекторних двигунів постійного струму в зовнішніх і внутрішніх блоках. Це істотно знизило шум працюючого вентилятора (19-21 дБ) і підвищило крутний момент на малих швидкостях;
  • використанням неодимових постійних магнітів в безколекторних електроприводах ротаційного компресора. Завдяки чому знижуються електромеханічні втрати і матеріаломісткість, підвищується ККД і холодопродуктивність.

Електронні блоки забезпечують векторне управління і РАМ амплітудно-імпульсну модуляцію сигналу, що мінімізує втрати на перетворення енергій. При цьому двигун компресора і система упорскування хладагента, керовані надчуттєвими датчиками, миттєво реагують на зміну сигналу і інтенсифікують теплообмін.

В результаті синергетичної взаємодії електроніки та електромеханічних елементів інверторні кондиціонери Mitsubishi Electric:

  • споживають мінімальну кількість електроенергії;
  • швидко і ефективно нагнітають заданий температурний режим;
  • оптимально стабілізують температуру повітряних шарів в приміщенні;
  • експлуатуються з незначними шумовими перешкодами і протягом тривалого терміну.

томуремонт спліт-систем Mitsubishi Electric потрібно тільки у виняткових випадках. А система розподілу і фільтрації повітря на основі використання електростатичного, бактерицидного і антиоксидантної фільтрів виключають протяги і мінімізують наявність патогенної мікрофлори і пилу в приміщенні.

Представлений модельний ряд кондиціонерів Mitsubishi Electric можна замовити вже зараз. Гарантія виробника надається, так само як і післягарантійне обслуговування.

Зворотній дзвінок