Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Кондиціонери Mitsubishi Heavy

Інверторні кондиціонери Mitsubishi Heavy

Настінні кондиціонери Mitsubishi Heavy

Касетні кондиціонери Mitsubishi Heavy

Мульти-спліт (внутрішні блоки) Mitsubishi Heavy

Мульти-спліт (зовнішні блоки) Mitsubishi Heavy

КК «ТехДом» є офіційним дилером-монтажником кондиціонерів Mitsubishi Heavy

Японська компанія Mitsubishi Heavy — один з лідерів світового ринку виробництва спліт-систем. Якщо ви вирішили купити кондиціонер цієї фірми, значить, розумієте, як важливо підтримувати комфортну температуру в будинку. У цьому огляді представлені кращі сучасні кондиціонери цього бренду, доставка яких доступна в Україні.

Збірка всіх серій проводиться в Тайвані, крім MA-S, які збираються на заводі в Китаї. Гарантія на всі кондиціонери Mitsubishi Heavy — 5 років. Роздрібна ціна залежить від моделі і серії спліт системи і стартує від 6000 гривень.

Серія ZSPR-S

Серія інверторних спліт-систем Mitsubishi Heavy ZSPR відрізняється економічним енергоспоживанням, швидким охолодженням або обігрівом приміщення після запуску пристрою і точним підтриманням виставленого температурного режиму. Ці кондиціонери можуть використовуватися в житлових приміщеннях, офісних кабінетах і невеликих торгових площах.

Кондиціонери ZSPR призначені для використання в суворих кліматичних умовах, тому її відрізняє широким діапазоном роботи:

 • в режимі охолодження спліт-систему можна використовувати при вуличній температурі повітря до -15°C;
 • у режимі обігріву вулична температура може досягати -20°C;
 • у деяких випадках* діапазон застосування на обігрів приміщення може бути збільшений до -25°C.

* — При роботі кондиціонера система враховує свідчення трьох датчиків: вологості, температурного режиму в приміщенні і на вулиці. Для безперебійної роботи пристрою ці показання підсумовуються, завдяки чому Кондиціонер підтримує задані параметри.

На поверхню вентиляторів у всій серії спліт-систем ZSPR Mitsubishi Heavy нанесено спеціальне антибактеріальне покриття, що перешкоджає поширенню мікробів, цвілі і інших хвороботворних мікроорганізмів. Повітря, що подається очищається за рахунок знімного повітряного фільтра, який можна мити. Чистота всередині кондиціонера підтримується завдяки режиму самоочищення. Він запускається автоматично через 2 години після відключення пристрою і висушує всі деталі прокачується повітряним потоком. Це допомагає запобігти появі цвілі через накопичуваного конденсату.

Кожна модель цієї серії має свої відмінні риси. Приміром, на кондиціонерах SRK 45, SRK 63, SRK 71, SRK 80 є двороторні компресори та пульти з тижневим таймером. Однак на всіх моделях живлення підводиться до зовнішнього блоку пристрою.

Cерія DXK

Кондиціонери DXK — це обмежена серія, що випускається спеціально для інсталяційних компаній. Вони відрізняються високою енергоефективністю і одним з найнижчих показників рівня шуму — 23 дБ, завдяки чому їх можна монтувати в спальнях і дитячих кімнатах. У режимі обігріву і охолодження ці кондиціонери використовуються при вуличній температурі до -15°C. Для роботи системи на них встановлено інверторний тепловий насос.

Для очищення повітряного потоку використовується знімний повітряний фільтр, який можна очищати під проточною водою. А для висушування конденсату і запобігання появи цвілі всередині пристрою в них є система самоочищення. Живлення підводиться до зовнішнього блоку приладу.

Дизайнерська серія MA-S

Інверторні кондиціонери серії SRK MA-S відносяться до пристроїв бізнес-класу. Перш за все, вони відрізняються ексклюзивним дизайном внутрішнього блоку, поверхня якого виконана з перламутрово-білого пластику з логотипом компанії в центральній частині передньої панелі. А також поліпшеним ПДУ, поверхня якого має спеціальний захисний шар.

До особливостей цієї серії можна віднести:

 • наявність індикатора температури на внутрішньому блоці пристрою;
 • для видування повітря передбачені безшумні вертикальні і горизонтальні жалюзі з точною покроковою фіксацією;
 • безліч режимів роботи, включаючи такі популярні як опалення підлоги, обхід повітряного потоку біля дивана і «душ»;
 • видування повітря на довжину до 13 м;
 • антибактеріальний фільтр з дезодоруючим ефектом, який допомагає запобігти поширенню неприємних запахів;
 • наявність кнопки захисту від дітей на ПДУ;
 • рівень шуму внутрішнього блоку приладу — 20 дБ.

Живлення на всіх кондиціонерах серії SRK-MA-S підводиться до внутрішнього блоку пристрою.

Серія ZM-S — Premium

Кондиціонери ZM — S-Premium характеризується вдосконаленою формою теплообмінника і суцільнолитою фронтальною поверхнею внутрішнього блоку пристрою. Ці кондиціонери мають високу енергоефективність, низький рівень шуму (20 дБ) і режимом роботи при вуличній температурі до -15°C.

У них передбачена система фільтрації повітряного потоку і функція самоочищення внутрішніх частин пристрою. Крім того, передбачена антиалергенна захист, знищує бактерії, кліщів, пилок та інші речовини, які викликають алергічні реакції.

Жалюзі спліт-системи мають функцію запам'ятовування позиції, а так само вертикальне погойдування. Також в них є режим автовибір режиму роботи — автоматичне включення обігріву, охолодження або висушування повітря.

Дизайнерська серія ZS-S

Кондиціонери серії ZS-S Mitsubishi Heavy відносяться до пристроїв бізнес-класу. Вони працюють на інверторному компресорі, що створює потужний повітряний потік при мінімальному рівні шуму внутрішнього блоку — від 19 до 21 дБ. Ці спліт-системи мають високу енергоефективність, яка відноситься до класу «а++». У режимі обігріву і охолодження вони можуть використовуватися при вуличній температурі до -15°C. Всі кондиціонери цієї серії представлені в трьох колірних рішеннях: білому або чорно-білому варіанті, а також в кольорі тітаніум.

До відмінних особливостей цих спліт-систем можна віднести:

 • наявність системи посиленої подачі повітря, яка дозволяє швидко охолодити або обігріти приміщення;
 • жалюзі вертикальної і горизонтальної подачі повітря забезпечені автоматичним режимом похитування;
 • є функція 3D-auto, що дозволяє встановити потрібний режим роботи;
 • реалізована функція підтримки заданої температури в діапазоні ±10°C протягом тривалої відсутності господарів, що актуально для дач і заміських будинків;
 • у таймері реалізовано 28 різноманітних режимів автозапуску системи.

Живлення на всіх кондиціонерах серії ZS-S підводиться до зовнішнього блоку пристрою.

Cерія ZSX-S

Дизайнерська серія ZRK ZSX-S — інверторні кондиціонери з рекордним коефіцієнтом енергоефективності, який досягає показника 9,6 для пристроїв з споживанням в 2,5 кВт. Ці спліт-системи відносяться до пристроїв бізнес-класу. Їх відрізняє незвичайний дизайн корпусу, який повністю позбавлений різких ліній. Вони можуть використовуватися при вуличній температурі повітря до -15°C на охолодження і до — 20°C на обігрів. При цьому вони володіють мінімальним рівнем шуму внутрішнього блоку-від 19 до 21 дБ, в залежності від обраного режиму роботи.

До особливостей цієї серії відносяться:

 • опція Wi-Fi, що дозволяє управляти пристроєм зі смартфона або планшета, що працює на базі iOS або Android;
 • інноваційна функція енергозбереження Eco Operation, завдяки якій пристрій розпізнає, чи є в кімнаті люди, і варто включати максимальний режим роботи;
 • панель, що відкривається, активується при включенні кондиціонера, покликана знизити рівень шуму;
 • унікальні антимікробні та антиалергенні фільтри з дезодоруючим ефектом.

Серія ZSX-W

Інверторні кондиціонери ZSX-W є аналогом попередньої серії спліт-систем ZRK ZSX-S, адаптованим під більш сучасний фреон екотипу R32. Він володіє відмінними показниками температури кипіння, молекулярного обміну і тиску конденсації, завдяки чому цей тип фреону демонструє найвищі показники енергоефективності. На думку фахівців незабаром всі спліт-системи світу будуть переводитися на фреон екотипу R32, так як його відрізняють мінімальні витрати енергії при повному збереженні продуктивності пристрою.

Технології

Найкращими функціями кондиціонерів Mitsubishi Heavy є:

 1. Система самоочищення, яка включається через 2 години після вимкнення пристрою в автоматичному режимі. Завдяки цій функції всередині блоку не накопичується конденсат, який сприяє розвитку хвороботворних мікроорганізмів.
 2. Зниження шуму за допомогою режиму Silent Operation на 3 дБ від максимального рівня.
 3. Функція Eco Operation, що дозволяє знижувати енергоспоживання.
 4. Датчик руху Human Sensor, який розпізнає, чи є в кімнаті люди, а при їх відсутності автоматично запускає функцію Eco Operation. Крім того, він повністю вимикає пристрій, якщо в кімнаті нікого немає більше 12 годин.
 5. Антиалергенні фільтри, перешкоджають проникнення і поширення бактерій, кліщів, пилку та інших речовин, які відносяться до алергенів.
 6. Режим 3D-auto, завдяки якому горизонтальні і вертикальні жалюзі погойдуються, забезпечуючи рівномірну подачу повітря.
 7. Функція Air Flow, що дозволяє змінювати напрямок повітряних потоків.
 8. Режим Night Setback, який підтримує постійну температуру в + 10°C в приміщенні, що актуально для дачних будинків і заміських котеджів, що порожні в холодну пору року.

На все обладнання поширюється заводська гарантія. Його якість підтверджується необхідними сертифікатами і відповідає всім світовим стандартам.

Напівпромислові кондиціонери Mitsubishi Heavy

Висока продуктивність і функціональність кліматичних систем, відповідає найсуворішим вимогам безпеки при мінімальному обсязі займаної площі — візитна картка виробів бренду Mitsubishi Heavy. Всього виробник випускає напівпромислові кондиціонери 3 типів: Hyper Inverter, Micro Inverter і Standard Inverter.

Завдяки великому вибору внутрішніх блоків різного виконання, можна вирішити будь-яку технічну задачу з охолодження, обігріву і зволоження повітря у комерційних і промислових приміщеннях з великою прохідністю (магазинах, бізнес-центрах, розважальних закладах тощо). Рекомендована площа для оптимальної роботи агрегатів 35-176 м2.

Класифікація та модельний ряд

Купити напівпромисловий Кондиціонер бренду Mitsubishi Heavy-значить, придбати надійний і довговічний прилад для кондиціонування повітря. Напівпромислові системи (агрегати), на відміну від побутових, мають велику потужність і різні варіанти виконання та здатні обігріти величезну площу. Додатково, системи оснащені численними функціями, які швидко забезпечують комфортний мікроклімат. Модельний ряд представлений блоками напольно-стельового, касетного, канального і колонного типу.

Підлогово-стельові з бездротовим пультом управління RC-E5 діляться на:

 1. Hyper Inverter з бездротовим пультом управління RCN-T-36W-E. Напівпромислові кондиціонери цієї серії швидко обігрівають приміщення і підтримують оптимальну температуру в заданому режимі з допомогою високоефективного двороторного компресора останньої моделі. Потужність збільшена за рахунок ефективності парокомпресійного циклу і оптимізації продуктивності.
  Нові технології Hyper Inverter дозволяють кондиціонеру працювати на тепло при температурі до -20°C за вікном, а також гарантують гнучкість рішень при монтажі в результаті збільшення довжини трубопроводу до 100 м.
 2. Micro Inverter з бездротовим пультом управління RCN-T-36W-E. Являють собою вдосконалену лінійку спліт-систем з двухроторным компресором постійного струму, здатним розвивати швидкість обертання до 120 об/с. і більш компактними габаритами, допускають установку в приміщеннях будь-якої площі. В системі використовується фреон R410A, а заводської заправки вистачає для магістралі довжиною до 70 метрів.
  Надійність таких компресорів забезпечується додатковими заходами по поверненню масла і застосуванням електронного терморегулюючого вентиля.
 3. Standard Inverter з бездротовим пультом управління RCN-T-36W-E — нова серія інверторних зовнішніх блоків, продуктивністю 3,0 і 3,5 л. с. (відповідно 7,1 і 9,0 кВт), вважається оптимальним співвідношенням ціни і потужності. Відрізняється відсутністю пускових струмів, низьким рівнем вібрації і високим показником сезонної енергоефективності при обігріві і охолодженні.

Перевагами кондиціонерів касетного типу, крім естетичного зовнішнього вигляду і гарній продуктивності, визнають зручність обслуговування і можливість прихованої установки. Внутрішній блок кліматичних агрегатів даного типу монтується в одному рівні з підвісними стелями, дозволяючи приховати основну частину кондиціонера і комунікації під декоративними панелями. Вихід повітря відбувається в чотири сторони, що збільшує площу обслуговування і більш рівномірно розподіляє повітряні потоки по приміщенню.

Напівпромислові касетні кондиціонери Mitsubishi Heavy працюють в будь-якому режимі, практично не створюючи шум, що сприяє комфортному перебуванню в офісі. Продуктивність агрегатів становить 2,5-14 кВт, припускаючи їх використання в приміщеннях S=20-140 м2 (залежить від моделі).

Касетні кондиціонери (розмір панелі 950*950) діляться на:

 • Hyper Inverter з провідним пультом управління RC-E5;
 • Hyper Inverter з бездротовим пультом управління RCN-T-36W-E;
 • Micro Inverter з бездротовим пультом управління RCN-T-36W-E;
 • Standard Inverter з бездротовим пультом управління RCN-T-36W-E.

Касетні компактні (розмір панелі 600*600) кондиціонери діляться на:

 • Hyper Inverter з провідним пультом управління RC-E5;
 • Hyper Inverter з бездротовим пультом управління RCN-T-36W-E.

В каталозі напівпромислових кондиціонерів Mitsubishi Heavy представлені інверторні кліматичні системи канального виду. Їх встановлюють зовні або всередині, в залежності від моделі, для забезпечення вільної циркуляції повітря в одному або декількох приміщеннях.

Незаперечна перевага канального кондиціонера — це можливість повністю приховати і сам внутрішній блок і труби подачі повітря за підвісними стелями. Правда встановити канальний кондиціонер можна тільки на етапі будівництва або ремонту приміщення

Канальні кондиціонери діляться на:

1. Середнього статичного тиску (серія FDUM):

 • Hyper Inverter з бездротовим пультом управління RCN-T-36W-E;
 • Micro Inverter з бездротовим пультом управління RCN-T-36W-E;
 • Standard Inverter з бездротовим пультом управління RCN-T-36W-E.

2. Високого статичного тиску (серія FDU):

 • Hyper Inverter з бездротовим пультом управління RCN-T-36W-E;
 • Micro Inverter з бездротовим пультом управління RCN-T-36W-E;
 • Standard Inverter з бездротовим пультом управління RCN-T-36W-E.

Середньо і низьконапірні канальні кондиціонери призначені для приміщень площею 50-100 квадратних метрів і порівняно не великими каналами для подачі повітря в помешение. Для об'єктів більшої площі оптимально купити високонапірний канальний агрегат.

Особлива конструкція колонних кондиціонерів передбачає їх установку в місцях, де можливе велике скупчення людей і присутні особливі вимоги до дизайну приміщення. Колонні кондиціонери діляться на:

 • Hyper Inverter з бездротовим пультом управління в комплекті;
 • Micro Inverter з бездротовим пультом управління в комплекті;
 • Standard Inverter з бездротовим пультом управління в комплекті.

Такі канальні системи часто монтують в холах і конференц-залах, т. к. їх потужність забезпечує підтримання оптимальної температури за рахунок широкого і сильний потік повітря об'ємом. При цьому, контур холодоагенту може бути виведений в різних напрямках, а доступ до теплообмінника можливий через передню панель. Таким чином, компактні і ергономічні колонні кліматичні системи відповідають всім вимогам експлуатації в інтенсивному режимі.

Технології та переваги комерційних кондиціонерів Mitsubishi Heavy

Головною перевагою кондиціонерів виробництва Mitsubishi Heavy можна вважати їх безшумну роботу в приміщеннях будь-якої площі. Експлуатація зовнішніх блоків напівпромислових кондиціонерів можлива при температурі навколишнього середовища до -20°C укупі з високою енергоефективністю. Це стало можливим за рахунок удосконалення технологій виробництва.

Основними перевагами кліматичного обладнання бренду MHI можна вважати:

 • компактність приладу незалежно від моделі;
 • велика довжина міжблочних магістралей (в деяких моделях до 100 м);
 • інваріантність компонування блоків у складі кліматичної системи;
 • ергономічні теплові насоси здатні виробляти до 4,44 кВт тепла на кожен спожитий 1,0 кВт електроенергії.

Завдяки модифікованому компресора та теплообміннику досягнутий один з найвищих коефіцієнтів продуктивності, а холодоагент R410A допоміг знизити рівень втрати тиску і негативний вплив на навколишнє середовище.

Всі кліматичні системи корпорації сертифіковані і відповідають світовим і європейським стандартам. Їх збірка проводиться з використанням оригінальних комплектуючих, що виключає застосування замінників і низькосортних замінників.

Висновок

Кондиціонери Mitsubishi Heavy орієнтовані на широке коло споживачів і відрізняються простою конструкцією та надійністю, не поступаючись елітним аналогам ні по довговічності, ні по продуктивності. Серед напівпромислових виробів для забезпечення оптимального мікроклімату, бренд MHI користується заслуженою популярністю серед покупців, завдяки різноманітності модельного ряду і оптимальної вартості.

Зворотній дзвінок