Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Кондиціонери LG

Інверторні кондиціонери LG

LG AP12RT
LG P09SP
LG DC18RQ
LG DC12RT
LG DC09RT
LG DC07RT
LG P12SP
LG DC24RQ
LG PC09SQ
LG PC12SQ
LG PC18SQ
LG PC07SQR
LG AP09RT
LG A09FT.NSFR

Мульти-спліт (внутрішні блоки) LG

Мульти-спліт (зовнішні блоки) LG

Компанія LG Electronics — визнаний світовий лідер на ринку побутової техніки. Відмінною рисою виробника з Південної Кореї є високі вимоги до виготовленої продукції. Спліт система LG синонім елегантного дизайну, високій надійності, екологічності та економічності.

Різні технології LG дозволяють досягти досконалість в області контролю за кліматом в будинку:

  • Jet Cool — дозволяє всього за півгодини довести температуру в будинку до необхідних в спеку 18°С;
  • Plasmaster — захоплює і знищує більшість шкідливих бактерій, зберігаючи здоров'я сім'ї;
  • Golg Fin — виключає проблеми корозії теплообмінника;
  • Skew Fan — зберігає тишу в будинку;

Також в кондиціонерах реалізовані технології гипоаллергенності матеріалів, економічна LED — підсвічування і інші нововведення, властиві південнокорейському флагману.

Візитна картка LG — елегантність зовнішнього вигляду. За рахунок згладжування кутів, компактних розмірів, м'яких кольорів, LED підсвічування і елементів технодизайну досягається інтеграція в приміщення з будь-яким інтер'єром і обробкою.

Інтерфейс приваблює своєю інтуїтивністю. Відразу після установки і запуску спліт-системи кожен користувач швидко розбереться в управлінні і обслуговуванні.

Ціна абсолютно відповідає якості. Купити один раз і забути — це про LG. Будучи компанією зі світовим ім'ям, вона не забуває і про своїх клієнтів. Про це говорить одна з найкращих служб підтримки, що працює в режимі 24/7.

Купівля кондиціонера в «ТехДом» — це своєчасна доставка, кваліфікований монтаж, 3 роки гарантії на ремонт та обслуговування. Ми раді Вам допомогти у виборі надійної техніки!

Зворотній дзвінок