Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Кондиціонери LG

Інверторні кондиціонери LG

Мульти-спліт (внутрішні блоки) LG

Мульти-спліт (зовнішні блоки) LG

Компанія LG Electronics — визнаний світовий лідер на ринку побутової техніки. Відмінною рисою виробника з Південної Кореї є високі вимоги до виготовленої продукції. Спліт система LG синонім елегантного дизайну, високій надійності, екологічності та економічності.

Різні технології LG дозволяють досягти досконалість в області контролю за кліматом в будинку:

  • Jet Cool — дозволяє всього за півгодини довести температуру в будинку до необхідних в спеку 18°С;
  • Plasmaster — захоплює і знищує більшість шкідливих бактерій, зберігаючи здоров'я сім'ї;
  • Golg Fin — виключає проблеми корозії теплообмінника;
  • Skew Fan — зберігає тишу в будинку;

Також в кондиціонерах реалізовані технології гипоаллергенності матеріалів, економічна LED — підсвічування і інші нововведення, властиві південнокорейському флагману.

Візитна картка LG — елегантність зовнішнього вигляду. За рахунок згладжування кутів, компактних розмірів, м'яких кольорів, LED підсвічування і елементів технодизайну досягається інтеграція в приміщення з будь-яким інтер'єром і обробкою.

Інтерфейс приваблює своєю інтуїтивністю. Відразу після установки і запуску спліт-системи кожен користувач швидко розбереться в управлінні і обслуговуванні.

Ціна абсолютно відповідає якості. Купити один раз і забути — це про LG. Будучи компанією зі світовим ім'ям, вона не забуває і про своїх клієнтів. Про це говорить одна з найкращих служб підтримки, що працює в режимі 24/7.

Купівля кондиціонера в «ТехДом» — це своєчасна доставка, кваліфікований монтаж, 3 роки гарантії на ремонт та обслуговування. Ми раді Вам допомогти у виборі надійної техніки!

Зворотній дзвінок