Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Інверторні кондиціонери LG

Інверторні кондиціонери LG безшумні і енергоекономічних. Досягається це за рахунок використання технології Standart, Auro і Smart Invertor — підвищення аеродинамічності лопатей, зниження опору повітря і широкі межі кількості обертів двигуна. У найспекотніше літо і холодну зиму ваш будинок буде прибувати в затишку і комфорті.

Основна відмінність інверторної спліт-системи — можливість самостійної терморегуляції за рахунок ручного налаштування роботи двигуна кондиціонера. Ця технологія є найсучаснішою на ринку техніки для контролю клімату в будинку.

Енергоефективна технологія Invertor дозволить зігрівати і охолоджувати будинок без великих рахунків за електрику. Також тиша в будинку збережеться навіть при граничних температурних діапазонах. Антиалергенний і антибактеріальний принцип роботи Plasmaster реалізована в усіх поданих тут моделях. Jet Cool за півгодини остудить ваш будинок до 18°С в спекотні літні дні.

Також присутні звичні функції комфортного охолодження і регулювання вологості повітря. Наші кондиціонери можуть позбавити ваш будинок від неприємних запахів.

Інверторні спліт-системи LG — новий крок в технологіях і прекрасний вибір для використання в будинку. Кампанія «ТехДом» допоможе вам визначитися в лінійці моделей, кваліфіковано доставить та встановить кондиціонер. Також «ТехДом» надає гарантію на 3 роки та 10 років гарантії на інверторні двигуни!

Інші виробники:

AUX
Ballu
Chigo
Cooper&Hunter
Electrolux
General Electric
Haier
Hisense
LG
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Heavy
Зворотній дзвінок