Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Кондиціонери Chigo

Інверторні кондиціонери Chigo

Канальні кондиціонери Chigo

Касетні кондиціонери Chigo

Мульти-спліт (внутрішні блоки) Chigo

Мульти-спліт (зовнішні блоки) Chigo

Напольно-стельові кондиціонери Chigo

Сертифікат офіційного партнера компанії "Аерас", як ексклюзивного представника кондиціонерів Chigo Air-Conditioning в Україні

Chigo – один з провідних китайських брендів у сфері виробництва кліматичного обладнання, присутній на ринку з 1994 року. Щорічно під маркою Chigo випускається більше 10 мільйонів комплектів обладнання, при цьому холдинг активно співпрацює з провідними японськими виробниками (Mitsubishi, Toshiba, Yokogawa і т. д.), використовуючи їх комплектуючі та тестове обладнання для перевірки якості своєї продукції. Холдинг Chigo входить в список китайських компаній, удостоєних нагороди ООН «Global Green» за активне використання у своїй продукції енергозберігаючих технологій, націлених на захист навколишнього середовища.

Асортимент

У нашому магазині можна купити спліт-систему Chigo та кондиціонери за ціною від 6580 гривень. Доступний асортимент представлений наступними серіями:

Інверторні кондиціонери:

  • Флагманська серія New Fjord 169 (енергоефективність класу А+; відповідність європейському стандарту екологічності для фреон R410A; коефіцієнт SEER – 7,8).
  • Бюджетна серія Lotus 156 (А-клас енергоефективності; європейська сертифікація R410A; коефіцієнти EER і 3,21 COP і 3,62 відповідно).

Настінні спліт-системи:

  • Серія Atlanta 155 (енергоефективність – клас А; євростандарт екологічності, коефіцієнт ERR – 3,21).

Особливості кліматичної техніки Chigo

Відрізняючись компактністю габаритів, ергономічним дизайном і зручністю монтажу/установки, кліматичне обладнання Chigo пропонує також і високотехнологічний функціонал:

  • Функція самодіагностики.
  • Система очищення з інтелектуальним керуванням.
  • Режим сну і робота по таймеру.
  • 3D-розподіл повітряних потоків.
  • Теплообмінник з гідрофільним покриттям для захисту від вологи.

Більшість моделей, що випускаються під брендом Chigo, обладнані малошумними японськими компресорами Toshiba або Mitsubishi з бесщеточным приводом на базі рідкоземельних магнітів, забезпечені функцією іонізації для очищення повітря від пилу, а також доповнені системою подвійної фільтрації: фільтр «Silver Ion» нейтралізує активність бактерій, а елемент «Cold-Catalyst» бореться з вірусами і шкідливими домішками. Вся техніка Chigo отримує 3-річну гарантію.

Додаткові послуги

Крім реалізації систем для кондиціонування повітря наш магазин пропонує послуги:

  • ремонту будь-якої складності;
  • поточному обслуговуванню техніки Chigo.
Зворотній дзвінок