Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

ООН розробила рекомендації по використанню кліматичної техніки

18 Ноября 2019
ООН розробила рекомендації по використанню кліматичної техніки

Програма ООН з навколишнього середовища (UNEP) розробила ряд рекомендацій для урядів країн-членів організації, які забезпечували розширений доступ до використання холодильного обладнання та систем кондиціонування при одночасному пом'якшення впливу цих пристроїв на навколишнє середовище.

Нові принципи регламентують використання енергоефективного обладнання та холодоагентів з більш низькими показниками потенціалу глобального потепління. Це стосується насамперед країн, що розвиваються, і країн з перехідною економікою.

В документі, над складанням якого працювало 60 експертів з усього світу, зокрема, підкреслюється важлива роль кондиціонерів для підтримання здоров'я, забезпечення продуктивності праці, а також стабільної роботи різного обладнання. У той же час в UNEP сподіваються, що запровадження чітких стандартів ефективності нових приладів дозволить скоротити шкідливі викиди.

Плановані результати

На сьогоднішній день у світі використовується близько 3,6 мільярда охолоджуючих пристроїв, і до 2050 року, як очікується, їх число збільшиться до 9,5 мільярдів. Якщо ж доступ до цих пристроїв надати всім, хто в них потребує, а не тільки тим, хто може собі це дозволити цифра зросте до 14 мільярдів.

За оцінками фахівців програми, якщо розроблені рекомендації вдасться застосувати тільки в Африці, до 2030 року вийде:

  • знизити щорічне споживання енергії до 40 Твтч;
  • скоротити викиди CO2 на 28 мільйонів тонн в еквіваленті;
  • заощадити 3,5 млрд. доларів США.

Мінімальні стандарти

UNEP стверджує, що запровадження і, найголовніше, дотримання мінімальних стандартів енергоефективності та «зелених» маркувань, є одними з найшвидших і ефективних методів вирішення існуючих проблем, так як у багатьох країнах стандарти безнадійно застаріли, а то й зовсім не застосовуються.

 


Обратный звонок