Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Перша в світі бігова доріжка з кондиціонером в парку

24 Декабря 2021
Перша в світі бігова доріжка з кондиціонером в парку

16 грудня 2021 року в Катарі відкрився Громадський парк Аль-Гарафа (Al Gharrafa Park), який став першим, де будуть використовуватися бігові доріжки з інтегрованою системою охолодження і кондиціонування повітря. Парк обслуговуватиме жителів відразу декількох районів, у тому числі Аль-Гаррафа, Гаррафат Аль-Райян, Ізгава і Аль-Хараітіят.

У чому полягає особливість конструкції

Пішохідні доріжки з кондиціонер довжиною 657 метрів розташовані по всій території парку. Над ними збудовані спеціальні овальні споруди, виготовлені в стилі арабської Машрабії( візерункової решітки), які здатні забезпечити температурний режим в 26-28 °C. в якості джерела живлення використовуються сонячні панелі. Додатково по довжині всієї конструкції висаджені в'юнкі рослини, які не тільки створюють природну тінь, але і знижують температуру на 10 °C.

Аль-Гарафа (Al Gharrafa Park)

До головних переваг системи відноситься наступне:

  • Кондиціонер спрацьовує автоматично.
  • Забезпечення комфорту для відвідувачів парку.
  • Система буде працювати, навіть якщо температура повітря на вулиці досягне 37 °C.

Рішення про інтеграцію системи було прийнято в рамках заохочення занять спортом і здорового способу життя в Катарі. Планується, що парк площею в 50 000 м2 зможе приймати до 3000 відвідувачів в день. Голова Наглядового комітету з благоустрою доріг і громадських місць в Катарі Мухаммад Аркуб Аль-Халіді вважає відкриття такого парку «великим досягненням» і хоче отримати патент на систему кондиціонування повітря.


Зворотній дзвінок