Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Smartmi Air Conditioner A — новий кондиціонер від Xiaomi

24 Января 2020
Smartmi Air Conditioner A — новий кондиціонер від Xiaomi

Компанія Xiaomi розширює продуктовий ряд серії SmartMi і випускає нову модель кондиціонера з роздрібною ціною від $333. Головна перевага моделі Smartmi Air Conditioner A — один з найвищих в світі показників енергетичної ефективності — APF.

На сьогодні крім новинки в SmartMi входять:

  • Аналізатор забрудненості повітря Xiaomi SmartMi
  • Улажнитель Xiaomi SmartMi Zhimi Air Humidifier 2
  • Очищувач повітря Xiaomi SmartMi Air Purifier 2S
  • Очищувач повітря Xiaomi SmartMi Air Purifier 2H
  • Вентилятор підлоговий Xiaomi SmartMi ZhiMi DC
  • Кондиціонер Xiaomi SmartMi Full DC Inverter Air Conditioner 2
  • Обігрівач конвекторний Xiaomi SmartMi Electric Heater Smart Edition

Xiaomi Smartmi Air Conditioner A

Кондиціонер представлений 14 січня 2020 року. Поставка буде реалізована в 2-х варіантах (ціна між ними буде відрізнятися не більше ніж в $60).

Модель має вищий показник значення індексу енергозбереження. Це стандарт, який розраховує річне значення енергетичної ефективності. Чим вище значення індексу, тим менше він споживає електроенергії. Відповідно — вигідніше для роздрібного клієнта або бізнесу (охолодження повітря на значних комерційних або виробничих площах). Xiaomi має індекс APF 4,65 — сьогодні це найвищий стандарт енергозбереження.

Як компанії вдалося забезпечити такий високий APF?

Xiaomi розробила новий пристрій перетворювача частоти постійного струму. Саме за рахунок впровадження даного модель отримала найменування Smartmi — розумне споживання енергії.

Китайський уряд прийняв найсуворіший закон в світі по стандартам енергоефективності. Норма діє з 1 липня 2019 року — її вимоги, перевищують аналогічні умови затверджені в США і багатьох інших країн. Це один із самих високих стандартів у світі і є своєрідним еталоном.

Які переваги надає нова модель?

За словами представників компанії, кондиціонер Smartmi Air Conditioner A економить близько 20% енергії, в порівнянні з аналогами. Це одна з перших моделей, яка може управлятися голосом власника, змінювати температурний режим, а також активувати опцію вмикання або вимикання пристрою.


Обратный звонок