Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Настав час «розумних кондиціонерів»?

20 Июня 2019
Настав час «розумних кондиціонерів»?

26 червня — всесвітній день виробників холоду. Напередодні професійного свята розбираємося з останніми тенденціями на ринку систем кондиціонування повітря: інтернетом речей і штучним інтелектом.

Розумний кондиціонер — це прилад, що має атрибути інших технологій розумного будинку. Зазвичай ці атрибути включають доступ через додаток для смартфона, управління через додаток і інтеграцію з одним або кількома інтелектуальними динаміками. Для кондиціонерів інші «розумні» функції включають в себе можливість регулювати температуру в приміщенні за допомогою програми і видавати текстові оповіщення, коли прийшов час міняти фільтр. Як правило, для розумного кондиціонера потрібен сумісний смартфон на базі iOS або Android і з'єднання Wi-Fi.

Кондиціонер з функцією Wi-Fi може стати незамінним помічником у підтримці оптимального комфорту в будинку. Кондиціонер, підключений до Wi-Fi, дозволить вам легко керувати ним через додаток для смартфона. Моделі від лідерів ринку також здатні реагувати на голосові команди — Amazon Alexa, Google Assistant і Siri, що робить процес взаємодії з ними ще більш простим. Подібні зразки зустрічаються в різних формах і цінових категоріях.

Деякі виробники вирішили піти ще далі — їм недостатньо, щоб кондиціонер просто віддалено отримував команди від господаря і досягав заданих параметрів, вони вже тестують функції штучного інтелекту в побутових кондиціонерах. Так, LG розробила чіп з штучним інтелектом, який планує впроваджувати в різну побутову техніку, включаючи кондиціонери. AmbiClimate випустила контролер з функцією AI для кондиціонерів з дистанційним управлінням. Він контролює температуру, вологість, сонячне світло, час доби, погоду і вводяться користувачем дані про те, чи є температура занадто високою або низькою. Він використовує ці дані, щоб зрозуміти, коли людям в будинку комфортно, і вчиться оптимально налаштовувати Кондиціонер.

Виходить, що для створення по-справжньому розумного будинку необхідний перехід на продукти, що використовують AI, для надання розширених можливостей адаптації до потреб користувача.


Обратный звонок