Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Mitsubishi Heavy представила нові побутові та комерційні кондиціонерів для холодних регіонів

25 Июня 2019
Mitsubishi Heavy представила нові побутові та комерційні кондиціонерів для холодних регіонів

Mitsubishi Heavy представила 4 нових високоефективних моделі серія SXK, на фреоні R32, призначених для роботи в холодному кліматі.

Ключові переваги:​​

  • Невпинна робота обмежує падіння температури при роботі в режимі розморожування, дозволяючи працювати в режимі обігріву при -25 °C.
  • Більш короткий час запуску на обігрів вранці
  • Функція підтримки температури в приміщенні на рівні близько 10 ° C, запобігаючи надмірний холод під час відсутності або протягом ночі.

Напівкомерційні кондиціонери Mitsubishi Heavy

Компанія Mitsubishi Heavy Industries Thermal Systems запускає нову серію комерційних і офісних кондиціонерів Dangan Hyper Inverter, призначену спеціально для холодних регіонів. Ці системи забезпечують ідеальний нагрів приміщень в умовах низьких температур.

У лінійці представлено 50 моделей внутрішніх блоків семи типів:

  • чотиристоронній стельовий касетний блок FDT;
  • двосторонній блок FDTW;
  • стельовий касетний блок FDR;
  • блок з високим статичним тиском FDU;
  • стельові підвісний блок FDE;
  • настінний блок FDK;
  • підлоговий блок FDF.

В залежності від моделі потужність систем становить 3, 4, 5 або 6 кінських сил. Блоки оснащені таймером прогріву. Мікрокомп'ютер запам'ятовує час початку роботи і включає систему за 5-60 хвилин до старту, так щоб кімната до потрібного часу була підігріта до встановленої температури.

Стельовий касетний блок FDT оснащений трирядним теплообмінником, який здатний прогріти повітря до 50 °C протягом трьох хвилин після запуску і до 60 °C протягом восьми хвилин. Крім того, функція AirFlex на приладовій панелі дозволяє встановити зручний повітряний потік, що виключає пряму подачу повітря в одному напрямку, що забезпечує більш комфортне нагрівання приміщення.

Зовнішні блоки цієї серії оснащені компресорами великої продуктивності. Моделі з трьома і чотирма кінськими силами мають два розширювальних клапана, що дозволяють підтримувати встановлений обігрів протягом трьох годин безперервної роботи навіть при температурі зовнішнього повітря -10 °C. Для запобігання внутрішнього замерзання в системах встановлені нагрівачі зливної труби, а автоматичне керування періодично запускає вентилятор при низькій температурі для запобігання накопичення снігу. Широкий вибір опцій для захисту від снігу пропонується і додатково.


Обратный звонок