Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Літні люди впливають на зміну клімату і більше всіх схильні до цих наслідків

7 Июня 2019
Літні люди впливають на зміну клімату і більше всіх схильні до цих наслідків

З збільшенням тривалості життя, зростає число літніх людей, з віком споживають все більше електроенергії. Згідно з останніми дослідженнями, використання енергії збільшується протягом усього життя, досягаючи проміжного піку між 30 і 54 роками. Після цього, витрата дещо знижується і стабілізується. Однак, після досягнення 70 років, люди знову починають споживати все більше електроенергії.

Дослідники відзначають, що така тенденція не залежить від матеріального становища і житлових умов, але абсолютно точно корелює з місцем проживання. Для зрілих людей, які проживають в регіонах з жарким кліматом, споживання енергії набагато перевищує середнє значення. Отримані в результаті наукових досліджень дані дозволяють припустити, що це пов'язано з підвищеним використанням кондиціонерів.

Чи правда, що кондиціонери викликають глобальне потепління?

Для зміни температури повітря в кондиціонерах застосовуються особливі речовини — холодоагенти, найпоширенішим з яких є фреон. У порівнянні з вуглекислим газом, кількість холодоагент, що потрапляють в атмосферу зовсім незначно, проте виходячи з їх головного властивості, вони набагато краще утримують тепло. Виходить замкнуте коло-рятуючись від спеки, люди встановлюють кондиціонери, які, в свою чергу, вносять вклад в збільшення температури і зміна клімату.

Проблеми, пов'язані зі зростанням середньої температури

Незважаючи на те, що в ході еволюції організм людини набув здатності пристосовуватися до найрізноманітніших кліматичних умов, всьому є межа. При тривалому перебуванні на спеці, у кожного є чималий ризик отримати тепловий удар. Для літніх людей цей ризик значно зростає і така подія цілком може привести до летального результату. Це пов'язано з тим, що з віком в тілі людини порушуються механізми терморегуляції. Наприклад, в липні 1995 року, під час аномальної спеки в Чикаго, загинули 514 осіб, їх яких 72% були старше 65 років. Подібна статистика спостерігається і в інших схожих епізодах.

Таким чином, виходить, що при поточному стані речей, температура на Землі продовжить збільшуватися, і людям доведеться все частіше вдаватися до штучного охолодження приміщень. Що, в свою чергу, буде посилювати вплив на атмосферу планети. І важче за всіх доведеться літнім людям, тому як їм набагато важче переносити екстремальні температури.


Обратный звонок