Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

OxiCool — кондиціонер з нульовим рівнем викидів

5 Февраля 2020
OxiCool — кондиціонер з нульовим рівнем викидів

Нові тенденції

На виставці CEC 2020 важко було не помітити гігантський світловідбиваючий куб. OxiCool виглядає подібно марсіанському будинку. Але його унікальність полягає в тому, що він здатний ефективно охолодити житло без шкідливих викидів.

Кондиціонери з традиційною технологією використовують холодоагент. Речовина проходить між рідиною і газом, поглинаючи і віддаючи тепло. Конверсія проходить постійно, завдяки чому людина отримує охолодження приміщення. Холодне повітря закачується в будинок, а надлишкове тепло виводиться назовні.

Насправді, холодоагенти не дуже корисні для навколишнього середовища. Причини наступні:

  • надлишкове виділення вуглекислого газу;
  • немає можливості знизити споживання електроенергії;
  • зростання середньої температури у світі, підвищений попит на кондиціонери погіршує екологію.

В якості холодоагенту OxiCool використовує воду. Хоча принцип роботи схожий з традиційним кондиціонером (стиснення пари), пристрій не використовує компресор. Це абсолютно замкнута система. Тобто на 500-й день роботи, в пристрої буде стільки ж води, скільки було на 1-ий день.

Як працює нова технологія?

Якщо ви закип'ятіть воду в каструлі, пар весь випарується. Накладена кришка, збільшує тиск усередині. З допомогою OxiCool природний газ підтримує відкрите полум'я у вакуумній камері. А молекулярні осередку вловлюють пар, знижуючи надмірний тиск усередині. Вентилятори і конденсатори охолоджують повітряний потік, щоб повернути його в стан рідини. Цикл повторюється знову і знову.

З великого зовнішнього блоку, охолоджуюча рідина потрапляє в спеціальний модуль і розподіляється по всьому будинку на блоки, закріплені на стінах приміщень. Ці пристрої називаються Home Cool і мають управління через спеціальні сенсорні екрани.

Переваги для споживача

Нова система охолодження, споживає тільки 10% електроенергії, що використовується традиційними кондиціонерами. Оскільки додатково використовується газ, в компанії заявили, що загальні витрати не будуть перевищувати 50% від витрат, які витрачає звичайний кондиціонер.

OxiCool вивчає та інші джерела тепла (заміна полум'я і природного газу). У рамках тренда альтернативної енергії, розглядаються водень і сонячна енергія. Поки система знаходиться на випробуванні, передзамовлення доступний для споживачів. Єдиний мінус – висота зовнішнього блоку. Вона досягає 1,5 метрів.

OxiCool може скласти реальну конкуренцію звичайним кондиціонерів. Технологія в стані перевернути галузь і дати старт новим компаніям.


Обратный звонок