Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Кондиціонер Hitachi PAM (RAS-501HX2) став історичною цінністю

2 Декабря 2019
Кондиціонер Hitachi PAM (RAS-501HX2) став історичною цінністю

Кондиціонер, випущений у 1997 році компанією Hitachi, став основним найважливішим історичним матеріалом для науки і техніки. Він поміщений в Національний музей природи і науки Японії 10 вересня 2019 року. Національний музей природи — це єдиний в Японії музей науки і техніки і центральний інститут досліджень в галузі природничої історії та історії науки і техніки. Заснований в 1977 році.

Це система реєстрації, запущена в 2008 році, для збереження, визнання і найкращого використання видатних наукових і технологічних досягнень.

Епохальний кондиціонер визнали видатним технологічним досягненням. Цей винахід значно вплинуло на економіку, спосіб життя, культуру і суспільство Японії. Його зареєстрували, як цінність науки і воно гідно передачі майбутнім поколінням.

У 1990 роках з'явилися кондиціонери, в яких регулювалася швидкість двигуна компресора, але енергоспоживання було високим. В подальшому по мірі зростання попиту на функції обігріву з'явилася необхідність в оснащенні їх потужним двигуном. Нова розробка кондиціонера вирішила цю проблему, за рахунок високої потужності і низького споживання енергії. Як тільки температура в квартирі стабілізується, напруга знижується, тим самим заощаджуючи енергію. Напруга зростала по мірі необхідності, збільшуючи коефіцієнт до 99%, дозволяючи більш ефективно використовувати струм, що надходить з розетки.

Унікальна технологія кондиціонера, світового бренду всіх епох, до цих пір використовується в кліматичному обладнанні кондиціонування, в тому числі і в холодильниках. Компанія продовжує підвищувати ефективність і комфорт повітроводів.


Обратный звонок