Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Ринок кондиціонерів — глобальний прогноз на 2019-2024 роки

18 Января 2020
Ринок кондиціонерів — глобальний прогноз на 2019-2024 роки

Історія винаходу кондиціонера йде своїм корінням в початок минулого століття, коли перший кондиціонер був виведений на ринок в далекому 1926 році Віллісом Керриером. З того часу потреба в кондиціонуванні повітря щорічно збільшується, задаючи темп виробників цього обладнання.

Зростання світового ринку кліматичної техніки очікується в середньому на 5% в період 2019-2024 років. Основними гравцями на ринку залишаються Китай, США, Японія. На ці країни припадає більше 70% вартості і понад 60% обсягу обладнання кліматичної техніки.

Основні сегменти ринку:

  • RAC кімнатні кондиціонери.
  • PAC напівпромислові кондиціонери.
  • VRF системи зі змінною витратою теплоносія.

Попит на RAC — кімнатні кондиціонери спліт-систем швидко зростає, вони приходять на зміну морально застарілим віконних кондиціонерів. Одним з рушійних факторів попиту є низька ціна. Основним ринком збуту є житловий сектор. Підвищення температури в різних регіонах із-за глобального потепління збільшило попит навіть у тих регіонах, які раніше характеризувалися ідеальними кліматичними умовами. Зміна кліматичних умов, доступність і економія витрат протягом життєвого циклу відіграють важливу роль у збільшенні попиту на ринку.

Системи PAC — напівпромислові кондиціонери користуються попитом на ринку комерційної нерухомості, в рамках APAC, що обумовлено стійким економічним прогресом і зростанням будівництва комерційних офісів.

Найперспективнішими є VRF системи. Така система є найбільш высокоэффетивной, енергозберігаючою. VRF системами замінюють чиллери у багатьох регіонах і мають більш високий потенціал в майбутньому. На глобальному рівні Китай лідирує в сегменті з часткою продажів більше 55%, за ним ідуть Японія, Європа і Південна Корея.

Глобальний ринок кондиціонерів є висококонкурентним з великою кількістю світових, регіональних і місцевих гравців. Основну частку ринку займають компанії Daikin, Voltas, LG, Carrier Midea. Щоб зберегти конкурентну перевагу з іншими гравцями, глобальні гравці зосереджені на розробці інноваційних продуктів і розширення свого портфеля продуктів шляхом значних інвестицій у дослідження і розробки. Глобальні компанії розробили нові стратегії, такі як впровадження нових продуктів, маркетинг та рекламна діяльність, інвестиції в спільні підприємства і дотримання стратегіям подвійного бренду в деяких регіонах для завоювання ринку.


Обратный звонок