Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Кондиціонери Panasonic

Японський виробник Panasonic з кожним роком вдосконалює функції своїх товарів, однак при цьому компанія не забуває і про довкілля. Корпорація чітко слід Кіотським протоколом, тому впроваджує принципи економного споживання електроенергії, а також використовує ресурси, які піддаються вторинній переробці.

Про бренд

Корпорація Panasonic була заснована рівно 100 років тому японським бізнесменом Киносукэ Мацисута. Зараз до складу компанії входить більше 600 підприємств, завдяки яким бренд залишається лідером на ринку побутової техніки. Корпорація Panasonic випускає все: навушники, електробритви, кондиціонери, плеєри, блендери, м'ясорубки і навіть машинобудівне устаткування. Кожен товар корпорації відрізняється особливою надійністю, а також простотою в управлінні і обслуговуванні.

Кондиціонери Panasonic моделі, характеристики та функції

Кондиціонери оснащені системою Econavi. Вона переводить роботу в режим економії у разі надмірного споживання електроенергії. Крім того, більшість моделей мають функції:

  • усунення неприємних запахів;
  • перемикання між тепловими насосами в залежності від режиму роботи (нагрівання або охолодження);
  • самозахист (включає самодіагностику і перезапуск у разі стрибків електроенергії);
  • робота в режимі Quiet (безшумність), Powerful (швидкий обігрів або охолодження приміщення), а також Soft Dry (поступове зниження вологості).

В нашому магазині можна придбати моделі кондиціонерів з різною площею (від 22 до 35 кв. м) і коефіцієнтом енергоефективності. Крім того, представлені зовнішні блоки, до яких можуть бути приєднані відразу кілька кондиціонерів. Ціна на ці елементи повідомляється за запитом. Гарантія на всі елементи не менше трьох років.

Замовити сертифіковану техніку ви можете на сайті кліматичної компанії «ТехДом». Ми займаємося не тільки продажем, але і доставкою, підключенням та ремонтом обладнання. Дізнатися додаткові деталі ви можете у наших менеджерів за номерами, що вказані на сайті.

Обратный звонок