Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Кондиціонери Gree

Настінні кондиціонери Gree

Gree Electric Appliances Inc — це найбільший китайський виробник, який випускає побутові, промислові кондиціонери і системи вентиляції. Компанія була створена в 1991 році в результаті злиття двох підприємств, що випускали обладнання для внутрішнього ринку. Всього за 4 роки компанія увійшла в сотню найбільших експортерів з Азії.

На сьогоднішній день Gree щорічно отримує визнання як компанія № 1 в Китаї. Заводи підприємства в Китаї, США, Бразилії, В'єтнамі та Пакистані випускають третю частину всіх кондиціонерів в світі.

Gree

Кондиціонери Gree відрізняє доступна ціна при високій якості збірки, порівнянним з провідними не-китайськими виробниками, і інноваційні технологічні рішення. Під брендом Gree зареєстровано понад 30 тисяч патентів. Продукція бренду отримала більше 50 китайських і міжнародних нагород. Це єдина компанія, що отримала китайський сертифікат «Експорт без нагляду», що підтверджує стабільно бездоганну якість продукції.

Спліт-системи Gree в Україні

Кондиціонери Gree з'явилися на українському ринку в 2002 році. Висока якість, відмінне сервісне обслуговування та доступна ціна в поєднанні з інноваційними рішеннями Gree — фактори, які привернули інтерес покупців з України. Зараз спліт-системи Gree стоять в українських приватних будинках і квартирах, аеропортах, банках, посольствах, найбільших телекомпаніях.

Кондиціонери On/Off

Всі серії цього типу кондиціонерів працюють на фреоні R410A. Трохи менш екологічний холодоагент дозволяє знизити вартість системи. Кондиціонери відповідають класу енергоефективності А. Це знижений рівень споживання електрики при стабільно високій продуктивності роторних систем.

Серія Bora

Особливість лінійки — низька ціна при високій ефективності. Багатоступінчастий вентилятор створює об'ємні потоки повітря, які розсіюються і направляються безшумними автоматичними жалюзі з силікону, завдяки чому приміщення охолоджується рівномірно, без протягів. Напрям потоків повітря і швидкість вентилятора можна контролювати з пульта ДУ.

Лаконічний білий пластиковий корпус Bora з золотою смугою впишеться в будь-який інтер'єр. Рівень шуму залежить від габаритів моделі. Мінімальний рівень шуму — 23 дБ. Всі моделі укомплектовані фільтром 3-в-1 від грибків, бактерій і пилу, вугільним фільтром для поглинання запахів.

Серія Lyra

Стильні кондиціонери Lyra із золотистою передньою панеллю розроблені для вишуканих інтер'єрів. Це перша бюджетна «золота» лінійка Gree — раніше спліт-системи у відтінках шампанського були доступні тільки в преміум-сегменті. Всі спліт-системи обладнані захистом від обмерзання, вміють самостійно діагностувати несправності і «запам'ятовувати» користувальницькі налаштування, навіть якщо кондиціонер буде вимкнений неправильно.

Серія Fairy

Елегантні кондиціонери з обтічною формою, впізнаваною хромованою обробкою і «невидимим» інформаційним табло з LED-підсвічуванням на передній панелі внутрішнього блоку.

Перевага серії — повний комплект технологій для комфорту:

 • Turbo для швидкого охолодження або прогрівання приміщення (обігрів при температурі не нижче -7 °С).
 • Розумне управління температурою в режимі I Feel: міняйте мікроклімат у вашій частині кімнати.
 • Нічний режим комфортного сну (шум до 26 дБ у малих моделей).
 • Система самоочищення X-Fan запобігає утворенню грибка і цвілі.
 • Нейтралізація бактерій і неприємних запахів генератором Cold Plasma.

Серія Muse

Нова лінійка від 2019 року з дизайном в стилі хай-тек. Лаконічний, не привертає зайвої уваги корпус виглядає бездоганно з металевими вставками з боків, підкреслюють нестандартні вигини форми. Встановлено генератор Cold Plazma, підвищена загальна стабільність роботи системи в порівнянні з моделями попередніх серій.

Інверторні кондиціонери Gree

Серія Bora Inverter R410A

Недорогі, але ефективні інверторні кондиціонери. Передові інверторні технології забезпечують високий клас енергоефективності: від A+ до А++. Силіконові жалюзі краще управляють потоками повітря, кімната охолоджується або прогрівається рівномірно, напрямок повітря легше регулювати вручну.

Спліт-системи укомплектовані генератором Cold Plazma і додатковим електростатичним фільтром, який швидко витягує частинки диму і краще справляється з дрібними механічними забрудненнями. Взимку кондиціонери серії можна використовувати як основне або додаткове засіб обігріву: вони відмінно справляються з місцевим опаленням при температурі за вікном не нижче -15 °С.

Серія Bora Inverter R-32

Спліт-системи працюють на більш ефективному та екологічному фреоні R-32. Оновлення від Bora 2019 року підходить для обігріву приміщень при температурі не нижче -15 °С. Невисокий клас енергоефективності А компенсує швидкість управління кліматом і зручність у використанні. Доступно управління з пульта або через додаток з Wi-Fi (модуль потрібно замовити окремо).

Серія Change Pro

Хоча лінійка з'явилася ще в 2015 році, відмінні робочі характеристики і низький рівень шуму — від 24 дБ — роблять її актуальною і досі. Інверторні кондиціонери з вбудованим іонізатором Cold Plazma справляються з опаленням при температурі за вікном до -20 °С, що дозволяє використовувати їх як основне джерело опалення в заміському будинку в будь-якому регіоні України.

Всі кондиціонери в серії використовують холодоагент останнього покоління R-32. Енергоефективність A+ дозволяє власникам Change Pro швидше регулювати мікроклімат у приміщенні і менше платити за електрику. Система захищена від промерзання і корозії. Утеплення зовнішнього блоку та антикорозійне покриття Golden Fin підвищують термін служби Change Pro в середньому в 3 рази в порівнянні із звичайними спліт-системами. Очищення внутрішнього блоку відбувається автоматично після вимкнення.

Серія Muse Inverter

Просунута версія кондиціонерів Muse на високоефективному фреоні R-32 вийшла в 2019 році. Клас енергоефективності A++ дозволяє економити до 40% енергії навіть на максимальних потужностях, наприклад, в режимі Turbo. Muse ідеально підходить для обігріву в умовах української зими, дозволяючи прогрівати приміщення при температурах до -22 °С.

Серія Pro Praktik

Удосконалена версія застарілої лінійки Praktik з іонізатором повітря вийшла в 2016 році і дотепер залишається популярною завдяки відносно невисокій вартості (фреон R410A), набору «розумних» функцій і відмінним робочим показниками. Кондиціонери справляються з обігрівом в морозну погоду — до -20 °С, і ефективно зберігають енергію (клас енергоефективності А+), зберігаючи до 20% у порівнянні зі стандартними спліт-системами.

Плавна робота DC-інверторного компресора продовжує термін служби в 3-4 рази в порівнянні з роторними спліт-системами. Praktik Pro захищені від электромагнитны хвиль від побутової техніки. Покриття Blue Fin запобігає корозії. Завдяки утепленому зовнішнього блоку кондиціонери залишаються ефективними при різкому перепаді температур і підходять в якості чергового джерела опалення.

Серія SMART

Виробник відносить до лінійку бізнес-класу. Серію відрізняє унікальний строгий дизайн і здатність ефективно працювати в широких температурних межах. Кондиціонери Smart відмінно справляються з обігрівом в морози до -20 °С, очищають повітря іонним генератором Сold Plazma, вміють довго підтримувати комфортну температуру і м'яко регулювати мікроклімат у приміщенні, не створюючи протягів. Клас енергоефективності А+.

Хоча серія працює на холодоагенті R410A, за технологічним рішенням спліт-системи Smart обганяють багато дорогі моделі. Більшість кондиціонерів в серії можуть бути укомплектовані модулем Wi-Fi і підтримують управління через мобільний додаток. Пульт ДУ з підсвічуванням зручно використовувати в темряві.

Технології Gree

Кондиціонери Gree використовують передові технології, які забезпечують мінімальне споживання енергії і рівень шуму, підвищують комфорт користувача і запобігають виникненню несправностей.

Антикорозійне покриття Golden Fin

Тонкий шар спеціального складу проти корозії покриває випарник і конденсатор, підвищуючи термін служби обладнання в 3 рази. Golden Fin сприяє поліпшенню теплового обміну, завдяки чому підвищується продуктивність спліт-системи.

Імпульсний трансформатор SMPS

Революційна розробка Gree: кондиціонер краще переносить перепади напруги в мережі і споживають менше електроенергії в режимі «Очікування» — не більше 0,5 Вт.

Розумний «Нічний режим»

При виборі «тихого» нічного режиму користувач може вибрати одну з трьох параметрів:

 1. Кондиціонер підтримує комфортну температуру під час сну.
 2. Інтелектуальне спостереження: система підлаштовує температуру під комфортні параметри по поточному часу і параметрами комфорту, встановленим користувачем. Інтелектуальний режим використовує відомості, отримані в результаті вивчення людських біоритмів.
 3. Користувач налаштовує коливання температури в нічному режимі по своїм потребам.

I Feel

Кондиціонер регулює температуру відповідно до показань пульта ДУ, в який встановлений температурний датчик. Функція дозволяє створити комфортну температуру біля пульта — у тій частині приміщення, де перебуває користувач.

Інтелектуальна розморожування

Датчики реєструють стан зовнішнього блоку при температурі повітря нижче 0 °С і запускають розморожування у відповідності з поточним станом блоку — на відміну від звичайних програм розморожування, які запускають цей процес щогодини. Технологія запобігає скупчення льоду і значно знижує енергоспоживання.

Підтримка низьких температур

У режимі охолодження система підлаштовується під погодні умови. Якщо охолодження потрібно при низьких температурах, кондиціонер скоректує швидкість вентилятора і загальну продуктивність для скорочення енергоспоживання.

Обігрів на низьких температурах дозволяє прогрівати приміщення при морозах до -20 °С. Підігрів перед пуском та удосконалені підігрівачі піддону зовнішнього блоку дозволяють швидко приступити до роботи і встановити комфортну температуру в кімнаті.

Революційні технології G10

Інновації G10 виключають вібрації компресора, знижуючи загальний рівень шуму, і дозволяють пристрою продовжувати роботу на мінімальній частоті обертання — всього 1 Гц. Завдяки цьому кондиціонер не потрапляє в цикл постійного перезапуску зовнішнього блоку, витрачає менше енергії і швидше встановлює комфортну температуру. На підтримку роботи компресора потрібно не більше 45 Вт.

Підвищення стабільності збільшує точність температурного контролю, забезпечує стабільну роботу спліт-системи в більшому діапазоні продуктивності.

Багатоступінчате очищення повітря

Всі кондиціонери Gree забезпечені попереднім фільтром. Він краще справляється з первинної очищенням повітря, ніж грубі фільтри, завдяки електростатичного напрузі, що збирає пил, бруд і дрібні частинки у декілька разів більш ефективно. Також в кондиціонерах можуть бути встановлені додаткові фільтри тонкої очистки:

 • Вугільний.
 • Катехиновий.
 • Фотокаталітичний.
 • Антибактеріальний.
 • Фільтр з іонами срібла.

Ці фільтри очищають повітря від хвороботворних мікроорганізмів, усувають неприємні запахи і насичують повітря іонами, створюючи відчуття свіжості. Якщо в приміщенні курять, рекомендується установка другого електростатичного фільтра — він швидко абсорбує дим.

Кондиціонери Gree підходять для дому та офісу: вони споживають менше енергії, стабільно працюють і відмінно справляються з очищенням повітря. Щоб замовити кліматичне обладнання Gree на гарантії з доставкою, зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті.

Зворотній дзвінок