Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Виробники кондиціонерів з власними заводами 2019

30 Октября 2019
Виробники кондиціонерів з власними заводами 2019

Не всі відомі світові бренди володіють власними виробничими майданчиками. Замовлення на випуск комп'ютерів, побутової техніки та інших товарів, орієнтованих на широкий споживчий сектор, часто розміщуються на незалежних від марки підприємствах.

Ввідмінність OEM-брендів і брендів з власним виробництвом

Apple, Canon, Fly відмовилися від будівництва своїх виробництв, а використовують чужі потужності, вважаючи це більш простим та рентабельною справою. У цьому випадку мова йде про ОЕМ-бренд — продукт, що випускається незалежним підприємством на замовлення відомої марки. ОЕМ перекладається як оригінальний виробник обладнання. На ділі товари виробляються на ретельно обраному заводі, використовуються технології замовника, але тотального контролю представниками марки не відбувається. В результаті дійсно вдається зробити продукт дешевше. Але комплектація його мінімальна, а гарантійне обслуговування здійснює продавець, а не безпосередній виробник.

Інша справа-компанії зі своїми заводами і лабораторіями. Наявність власних виробничих площ по всьому світу означає повний контрольований цикл — від проектування до виробництва і продажу, висока якість, розширену гарантію на експлуатацію.

Подивимося, які переваги пропонують нам великі виробники кліматичного обладнання, де розташовані їхні заводи і які технології забезпечують комфорт і здоров'я споживача.

Виробники кондиціонерів зі своїми заводами

До світових лідерів відносяться марки, що виробляють мільйони одиниць кліматичної техніки щороку.

Chigo

Компанія Chigo почала роботу в 1994 році. Головний офіс розташований у місті Фошань, Китай. Відноситься до найбільших світових виробників кліматичної техніки з річним обсягом випуску більш 10 млн примірників . Має 29 власних дослідницьких лабораторій для тестування якості нових лінійок продукції. Виробництво кондиціонерів Chigo розташоване в Китаї, округ Нанхай. Продукція продається в двохстах країнах світу. Асортимент продукції включає всі види кліматичної техніки та додаткове обладнання: програмно-апаратні комплекси, контролери, лічильники, комплекти обв'язки.

В 2019 році торгова марка показала свою продукцію на відомому Clima Fest Ukraine. Компанія заявила, що одна з цілей полягає в залученні українських фахівців в області HVAC-ринку. 

Компанія використовує на виробництві інноваційні технології, в тому числі власні розробки:

 • функція «Турбо Комфорт» для побутових кондиціонерів — поєднує потужний компресор і систему розподілу повітря для можливості швидко обігріти або охолодити приміщення;
 • подача повітря HFU — 5 елементів, відповідальних за створення комфортної атмосфери;
 • Функція Follow Me-датчик стеження за комфортною температурою в окремих частинах кімнати, розташований в пульті управління;
 • DC-інвертор — для швидкого досягнення заданих температур при економії електроенергії;
 • захист Golden Fin — спеціальний антикорозійний шар на теплообміннику зовнішнього блоку для захисту від негативного впливу середовища і довговічної експлуатації.

Крім продукції власного бренду завод виробляє обладнання для Rovex, Timberk, Royal Clima.

Mitsubishi Electric

Компанія з Японії з головним офісом в Токіо. Крім систем кондиціонування розробляє, виробляє і продає великий спектр обладнання, в тому числі для автомобільної та космічної промисловості. Заводи з виробництва кондиціонерів розташовані в Китаї, Таїланді, Малайзії, самої Японії, Великобританії, Шотландії.

В 2019 році компанія Mitsubishi Electric заявила про створення унікального кондиціонера. Він піклується про стан здоров'я і автоматично змінює робочий режим завдяки технології 3D I-See. Фактично, мова йде про тепловізори під управлінням мікропроцесора, який сканує приміщення.

Для створення ідеального клімату Mitsubishi Electric використовує інновації:

 • антиоксидантний фільтр — для антивірусного та антибактеріального захисту, уповільнення процесів старіння;
 • система Dual Plasma — система з плазмовим фільтром для якісного очищення повітря і насичення іонами озону, усунення неприємних запахів;
 • технологія PAM — забезпечує коефіцієнт потужності, близький до 100 %;
 • багатокутний теплообмінник внутрішнього блоку — при поєднанні з вентилятором збільшеного діаметру забезпечує низький рівень шуму 19 дБ;
 • багатофункціональний контролер — можливість управління системою через інтернет.

Mitsubishi Heavy

Ще вона японська корпорація, що входить до складу Mitsubishi Group. Утворилася в 1934 році. Крім кондиціонерів виробляє військові кораблі, круїзні лайнери, танкери, космічні кораблі, дизельні двигуни, турбіни, котли електростанцій. Основна частина виробництв розміщена на території Японії.

В 2019 році компанія переходить на новий фреон R32 на флагманських моделях, що підвищує енергоефективність. Для флагмана SRK/SRC25ZJ SXW показник SEER тепер дорівнює 10.3. Нові моделі відзначаються буквою W замість раніше використовуваної s. старі моделі працювали на фреоні R410A.

Кондиціонери Mitsubishi heavy цінують за надійність і високу продуктивність. Характеристики підтверджують використовувані технології:

 • Fuzzy-автоматичне визначення оптимального режиму роботи і налаштувань; < li>датчик руху-автоматичний вибір режиму за наявністю і місцем розташування людей в приміщенні;
 • антиалергенні фільтри;
 • система самоочищення з просушуванням внутрішнього блоку;
 • ферментний фільтр для захисту від мікроорганізмів;
 • програмований таймер на різний час доби.

Haier

Компанія з Китаю, заснована в 1984 році. Спеціалізується на виробництві побутової техніки, продає свої товари в 160 країнах світу. Компанії належить близько 10 тисяч патентів, які вона впроваджує на власному виробництві. Компанії належить 29 заводів, розташованих на території Китаю, США, Європи. Крім продукції власного бренду на заводах випускається кліматична техніка Rovex.

В 2019 році американське консалтингове агентство Kantar спільно з компанією WPP випустили звіт про впливових китайські бренди. Компанія Haier увійшла в ТОП-5, зайнявши почесне четверте місце.

Кондиціонери Haier відрізняє безшумна робота, зручність в управлінні. До ключових технологій відносяться:

 • інверторний компресор A-Pam — регулює продуктивність, швидко досягає задані параметри;
 • використання холодоагенту R-32 для високого класу енергоефективності;
 • функція чергового опалення — підтримує температуру в приміщенні на рівні +10°C;
 • вбудований іонізатор Nano-Aqua — очищає, зволожує, іонізує повітря;
 • функція об'ємного потоку — забезпечує природну циркуляцію повітря;
 • система фільтрів для усунення органічних сполук, бактерій, пилу.

Toshiba

Японська корпорація, датою першого заснування якої є 1875 рік, має торговельні зв'язки зі 120 країнами світу. Компанія виробляє обладнання та електроніку, побутову техніку, освітлювальні прилади, масштабні енергетичні системи. Основні виробництва розміщені в Японії, Китаї, Таїланді.

В 2019 році компанія представила новий кондиціонер Daiseikai 9. Перший пристрій компанії, здатний ефективно обігрівати приміщення при -30 °C на вулиці.

Кондиціонери Toshiba відрізняє високий клас надійності, який досягається за допомогою використовуваних технологій:

 • інверторний двигун для безшумної роботи та економії електроенергії;
 • енергозберігаючий нетоксичний холодоагент R-410А;
 • цеолітний, плазмовий, біоензимний фільтри для усунення всіх видів забруднень і хвороботворних організмів;
 • фільтр з екстрактом кави і вітаміном С для усунення запахів і антиоксидантного захисту;
 • функція самоочищення з іонізатором для запобігання утворення цвілі усередині кондиціонера і наповнення повітря негативно зарядженими частинками.

На заводах Toshiba збираються також кондиціонери Carrier.

Hisense

Великий китайський виробник з центральним офісом в Циндао. Компанія заснована в 1969 році, а сьогодні вважається одним з лідерів виробників електроніки, побутової техніки, кліматичного обладнання. Заводи і випробувальні лабораторії розташовуються на території КНР.

На заводах Hisense розміщують свої замовлення Hitachi, Green, Zanussi.

В 2019 році компанія показала ринку кондиціонер, підтримує голосового помічника Amazon Alexa. Для управління буде потрібно мобільний пристрій з однією з двох популярних ОС.

Власні розробки і застосування інтелектуального управління на виробництві кондиціонерів дозволяє компанії гарантувати споживачеві високоякісний продукт. Використовувані технології:

 • DC-інвертор — енергоефективний двигун з низьким рівнем шуму;
 • 4D Auto Air — повітряні потоки в 4 напрямках;
 • Mirage-дисплей — невидимий у вимкненому стані дисплей;
 • Smart — вбудований режим для високого ККД і економії енерговитрат;
 • I Feel — спеціальний датчик на пульті управління для комфортного мікроклімату поблизу присутності людини;
 • технологічні фільтри для високого рівня очищення повітря.

Gree

Gree Electric Appliances Inc — це китайський виробник, який присутній на ринку з 1989 року і випускає всі типи кондиціонерів серед яких побутові, промислові, мультизональні пристрої зі змінною витратою холодоагенту, франколы і т. п.

Головний офіс компанії знаходиться в китайській провінції Гуандун, в місті Чжухай. Підприємство володіє дев'ятьма власними виробництвами серед яких п'ять в Китаї і чотири в інших країнах-В'єтнамі, Пакистані, Бразилії, США. Технології розробляються у власній лабораторії.

На знаменитій виставці ISK-SODEX, що проходила в 2019 році, бренд був представлений відразу на трьох стендах. Символічно це показувало присутність бренду у всіх куточках світу: Азії, Європі, США і навіть Африки.

Бренд обзавівся більш ніж 300 патентами на самі різні технології. Серед них:

 • SMPS — інноваційний імпульсний трансформер. Технологія скорочує споживання електроенергії в режимі очікування, дозволяє краще адаптуватися до можливих стрибків напруги в мережі.
 • I FEEL — інтелектуальна система, заснована на вбудованому в бездротовому пульті датчику, який передає інформацію системі і тим самим покращує якість кондиціювання, направляючи повітря саме в ту частину приміщення, де це необхідно.
 • Інтелектуальне розморожування. Інноваційна система скорочує час на розморожування, радуючи користувачів і підвищуючи комфорт роботи в режимі обігріву.

AUX

Компанія AUX Group Co Ltd була заснована в 1989 році і на сьогоднішній день входить у двадцятку провідних виробників в області промисловості, а бренди — Sanxing і AUX відомі далеко за межами Китаю.

Головні виробничі потужності, що створюють побутові, напівпромислові і мультизональні кондиціонери розташовуються в Нінбо. Крім цієї виробничої бази, компанія має ще шість, що орієнтуються на Виробництво інших товарів.

В 2019 році були оголошені плани про збільшення товарообігу до 14.5 мільярдів американських доларів.

Компанія зареєструвала безліч передових технологій, серед яких:

 • IFD фільтр. Інноваційна система очищення повітря знайшла застосування в дитячій серії кондиціонерів. Ідеально підходить для приміщень, де необхідно гарантувати ідеальний стан повітря.
 • Smart Eye. Інтелектуальний датчик становить тривимірну карту приміщення з урахуванням знаходяться в ньому людей і гарантує найбільш якісне охолодження.

Сучасне кліматичне обладнання доступне пересічному споживачеві. Орієнтуючись на власні потреби легко вибрати варіант для будинку із загальної пропозиції ринку.


Обратный звонок