Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Переваги зонування при установці систем клімат-контролю

10 Февраля 2020
Переваги зонування при установці систем клімат-контролю

Зонування — новий напрямок, поступово набирає популярність. Воно дозволяє для кожної кімнати будинку або квартири встановити свій режим температури і вологості.

Поки деякі встигли оцінити користь від індивідуального температурного режиму. Зараз у виробників устаткування для клімат-контролю випуск пристроїв для зонування складай всього 5% від асортименту. Це дуже-дуже мало, враховуючи, що тільки в США кількість приватних житлових будинків і квартир перевищує 130 мільйонів. Наступні п'ять років очікується зростання числа будинків, з встановленою системою зонування. Здебільшого, її будуть намагатися встановлювати в нових будинках.

В той час, як американські виробники розраховують на зростання ринку до 20-25% вже найближчим часом, в Україні покупці тільки знайомляться із цим видом послуг. На ринку України система зонування, здебільшого, представлена спліт-системами, але їх частіше набувають з міркувань економії, а не зручності. Спліт-система дозволяє підтримувати певну температуру в 1-2 кімнатах, не витрачаючись на обігрів або охолодження всього житла.

Виробники обладнання для клімат-контролю мають намір змінити ситуацію. Сучасні технології зробили крок далеко вперед. Вони дозволяють налаштувати не тільки температуру для кожної кімнати, але і встановити розклад роботи кондиціонерів. Важливо пояснити клієнтам, які переваги вони отримають від зонування.

Переваги наступні

1. Компанії, що встановлюють обладнання, отримають додатковий прибуток. Деякі компанії пропонують зонування, більшість займається заміною відслужили своє пристроїв на нові, працюючи по-старому. Той, хто запропонує новий продукт і доведе його вигоду зможе попросити за нього більш високу ціну. При зонуванні встановлення обладнання може коштувати на 3 000 — 6 000 доларів більше. Приріст прибутку може досягати 25-30%.

На жаль, багато установники не вірять у систему зонування, вважають її занадто складною і дорогою. До того ж, вони не розуміють, як можна продавати те, про що клієнт не має поняття. Так вважають ті, хто займається установкою систем зонування час від часу. Ті ж, хто робить це постійно і має необхідний досвід, розуміють користь і для себе і для домовласників.

2. Мешканці будуть відчувати себе більш комфортно (і роздадуть рекомендації друзям). В кожній кімнаті їх будинку складеться свій мікроклімат, ідеально підібраний під призначення цієї кімнати. Скажімо, для спальні буде ідеальна температура 18-20 °C, а для ванної кімнати — 25 °C. Але фізичний комфорт — не єдина перевага. Зонування дозволяє знизити витрати на електрику до 30%. Це відбувається завдяки тому, що можна змінювати температуру окремих кімнат, не змінюючи температуру всього будинку цілком.

Проблема в тому, що багато домовласників просто не в курсі, що їх перебування в будинку може стати більш комфортним. Вони пристосовуються до не зовсім ідеальним умовам, уникаючи занадто теплих або дуже холодних ділянок. Можливо, вони вже купили житло з єдиною системою кондиціонування. Або ж вони замовили установку системи клімат-контролю, але установник порахував зайвим запропонувати їм зонування.

3. Виробники пристроїв, що полегшують установку обладнання для зонування, збільшують доходи, пропонуючи різні новинки. Приміром, у 2016 році компанія Arzel вже представила повністю бездротову систему зонування Heaven, яка зараз готується до масового випуску. Завдяки відсутності проводів, її установка займає набагато менше часу. Спеціальний додаток для комп'ютера і мобільних пристроїв допомагає дистанційно контролювати температуру всіх зон.

Вигода від зонування очевидна для всіх: від виробників обладнання до мешканців квартир і будинків, де воно встановлено. Чим більше люди будуть знати про нові можливості створення ідеального мікроклімату в своєму житлі, тим швидше вони оцінять їх на практиці.


Обратный звонок