Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Ми в соціальних мережах

Facebook Twitter YouTube

Chigo


Логотипи Chigo

CHIGO Group — промисловий парк, розташований в місті Фошань, провінції Гуандун на півдні Китаю. До групи компаній входять заводи, R&D центри, науково-дослідні підрозділи, конструкторські бюро, більш ніж 50 дочірніх підприємств. Розташований на площі 300 гектарів, де працюють близько 16 000 чоловік. З 1994 року CHIGO Group є одним з найбільших і сучасних підприємств з повним циклом виробництва кліматичного обладнання. Річний обсяг виробництва становить 10 мільйонів одиниць, а це близько 300 моделей побутових (мобільних, настінних), напівпромислових (касетних, канальних, напольно-потолочных, мульти, ККБ), промислових (мультизональних, чілерів) систем кондиціонування і установок рекуперації тепла! CHIGO Group експортує свою продукцію в більш ніж 200 країн світу, і тісно співпрацює з такими всесвітньо відомими компаніями як Hitachi, Panasonic, Toshiba, Mitsubishi Electric і іншими.

виробництво

 

Основні можливості кондиціонерів CHIGO

 

PLAZMA фільтр — генерує електромагнітне поле високої напруги, проходячи через це поле, повітря насичується негативними іонами, а також очищається до 90% содержащихсяв ньому частинок пилу і диму. Негативні іони, які генеруються, що сприяють зменшенню кількості комах, затримують утворення цвілі, дезодорують повітря і перешкоджають появі тютюнових плям на стінах.

 

Фільтр з вітаміном с — допомагає усувати неприємні запахи з вулиці, дим і гар. Цей фільтр виділяє активні частинки, які захищають вас від багатьох бактерій. Крім того, насичення повітря вітаміном С стане дуже корисним для вашого здоров'я, особливо в якості усунення багатьох негативних алергенів.

 

 

Високоефективний DC інвертерний компресор з бесщеточным двигуном у поєднанні з точним керуванням витрати холодоагенту дозволяє досягати максимальної ефективності у всіх режимах роботи, а це:

  • точна підтримка t=±0,5 °C;
  • рівень шуму до 20 дб;
  • висока енергоефективність, економія до 30%.

 

WI FI — управління кондиціонером з допомогою смартфона, планшетного комп'ютера.

 

 

Робота кондиціонера на тепло при температурі до — 30С.

 

 

3D AIR DELIVERY — технологія тривимірного розподілу повітря створює ще більш широкий радіус обдування холодним або теплим повітрям, що стало можливим завдяки особливій формі автоматичних жалюзі, які рухаються з певною послідовністю. Домогтися комфортної обстановки в приміщення стало ще легше!

 

 

TURBO режим — при натисканні кнопки TURBO, ефект охолодження в приміщенні відчутний пратически моментально.

 

 

Теплообмінник складної конфігурації гарантує якісний та швидкий нагрів повітря до потрібної температури, а його технологічна збірка покращує функціональний процес у кілька разів, завдяки чому ви отримаєте довготривалий термін експлуатації, повністю виключаючи будь-якої поломки або можливість виходу з ладу.

 

 

Осушення повітря — ця функція дуже корисна, якщо ви проживаєте в місці з підвищеною вологістю повітря, тоді його можна осушити, і тим самим відмінно вирівняти загальний мікроклімат, що сприятиме комфортного проведення часу вдома або на роботі. Кондиціонер піклується про найбільш сприятливій атмосфері.

 

 

Інтелектуальне розморожування — дозволяє кондиціонеру автоматично визначати критичну температуру, коли слід включати теплообмінник зовнішнього блоку, для того, щоб звільнити всю систему. Дана функція значною мірою продовжує номінальний термін експлуатації кондиціонера.

 

 

Защита від холодних потоків — при включенні кондиціонера в режимі нагріву не запуститися вентилятор внутрішнього блоку до тих пір, поки теплообмінник не розігріється, щоб уникнути попадання холодних потоків на користувача.

 

 

24-годинний таймер — користувач виставляє необхідну час автоматичного пуску і зупинки кондиціонера.

 

 

Внутрішня захист і самодіагностика — функція дозволяє відображати коди несправності на дисплеї внутрішнього блоку

 

 

Самоочищення теплообмінника — натиснувши на кнопку Clean й відбудеться швидке очищення теплообмінника від пилу, за рахунок рясного утворення конденсату і його подальша очистка.

 

 

Режим сну — дозволяє знизити номінальний рівень споживання електроенергії в нічний час, але при цьому кондиціонер буде працювати не на повну потужність, значно скорочуючи рівень шуму і радіус обдування. Ця функція допоможе створити потрібний мікроклімат, в той час, коли ви будете спати.

 

 

Батьківський контроль — ця функція дозволяє уникнути небажаного використання кондиціонера дітьми.

 

Модельний ряд настінних кондиціонерів CHIGO

модельний ряд кондиціонерів Chigo

 

Модельний ряд мобільних кондиціонерів CHIGO

мобільні кондиціонери

 

Модельний ряд мульти-спліт кондиціонерів CHIGO

мульти-спліт кондиціонери

 

Модельний ряд напівпромислових кондиціонерів CHIGO

напівпромислові кондиціонери


Зворотній дзвінок