Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Кондиціонери AC Electric

Настінні кондиціонери AC Electric

КК «ТехДом» є офіційним дилером-установником кондиціонерів AC Electric

AC Electric прагне створювати продукт високого класу обладнання, але при цьому залишатися доступним широкому колу споживачів!

Інженери AC Electric, працюючи на заводах з випуску кліматичного обладнання для таких ТМ як Toshiba, Mitsubishi Electric змогли застосувати свій досвід в створенні ТМ AC Electric, вклавши в неї самі передові технології і інновації, а також впровадити японскою систему контролю якості.

Компресор GMCC-Toshiba

Компресори кондиціонерів AC Electric спільного виробництва Toshiba-GMCC. Це висококласні спіральні компресори з тихим рівнем шуму.

На світовій карті виробників кліматичного обладнання з'являються нові імена. Молоді компанії, залучаючи до співпраці фахівців найвищого рівня, розробляють і впроваджують у виробництво нові моделі обладнання. Завдяки останнім досягненням науково-технічного прогресу, високотехнологічним виробничим потужностям і використанню сучасної елементної бази, продукція володіє високим функціоналом, надійністю і якістю. Сьогодні купівля недорогого кондиціонера надає споживачу переваги, якими всього кілька років тому мали тільки деякі вироби з преміум сегмента.

Одним з таких виробників є бренд з Таїланду «AC Electric». Давно і успішно співпрацюючи з такими гігантами, як «Mitsubishi» і «Toshiba», інженери компанії впроваджують у свої спліт-системи як кращі власні напрацювання, так і спільні. Те ж відноситься і до деяких комплектуючих. Майже в кожну спліт-систему «AC Electric» встановлений компресор «Toshiba». При цьому ціна обладнання істотно нижче вартості аналогічної продукції від більш іменитого виробника, а монтаж і обслуговування не складніше.

Лінійка виробів, що випускаються компанією, характерна для кожного серйозного виробника:

  • побутові і напівпромислові кондиціонери
  • осушувачі повітря
  • чиллери
  • вентиляційне обладнання

Виробничі потужності «AC Electric» розташовані в Таїланді та Китаї. Вони оснащені найсучаснішим високотехнологічним устаткуванням. Проявляючи турботу про довкілля, конструктори компанії проектують обладнання з урахуванням використання озонобезпечного фреону. Крім того, всі матеріали, що застосовуються при виготовленні виробів, що підлягають вторинній переробці.

З 2014 року продукція бренду стала доступна на ринку України і країн СНД. При цьому виробник подбав про покупців, уклавши договори на обслуговування та ремонт обладнання з багатьма сервісними центрами. Трирічна гарантія на всі кліматичне обладнання говорить про високу якість кондиціонерів цього бренду.

Замовити і купити кондиціонери AC Electric можна в нашій компанії. При цьому доставка вашої кліматичної техніки на об'єкт буде безкоштовною, а установка деяких моделей обійдеться в стандартний монтаж.

Зворотній дзвінок