Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Код: 00845
Chigo CCB-18HR1/COU-18HR1

Chigo CCB-18HR1/COU-18HR1

Ціна: 21658 грн.    1% В наявності
Офіційний дилер. Авторизований монтаж
Монтаж (стандартний): 2000 грн
Київ і Україна - безкоштовно

  Кондиціонери касетного типу зазвичай монтується в приміщеннях з підвісною стелею. Вони непомітні і підходять для будь-якого інтер'єру - на очах залишається тільки передня панель, все інше надійно приховано під підвісною стелею. Але головне, касетний кондиціонер рівномірно подає повітря через нижню частину блоку відразу в чотирьох напрямках - таким чином, один пристрій здатне обслужити велику площу при цьому рівномірно розподіляючи потік повітря у всі частини приміщення.

  Кондиціонер торгової марки Chigo CCB-18HR1/COU-18HR1 LAK — касетна система комерційного типу компактного розміру серії ON-OFF 2017 року з встановленим на заводі виробника низькотемпературним комплектом для використання при температурах нижче 7°C. Потужність охолодження / обігрів — 5,30 / 5,90 кВт, площа обслуговування ≈ 40 м2 (з висотою стелі до 3-х метрів). Циркуляція повітря (вис/ср/низ) - 750/620/510 м3/ч. Готове рішення для невеликих магазинів, торгових павільйонів з великими теплоотдачами. Четырехпоточная подача повітря. Потужний повітряний потік забезпечить подачу повітря в найвіддаленіші кутки приміщення. Можливість припливу свіжого повітря. Функція самодіагностики і автозахисту, подвійний захист від переливу. Вартість монтажу кондиціонера. Виробництво: з-д Chigo. Гарантійний термін - 36 місяців (за умови обов'язкового сервісного обслуговування 1 раз на рік).

  Переваги касетного кондиціонера Chigo:

  • Встановлений заводський низькотемпературний комплект !!!
  • Компактні розміри внутрішнього блоку.
  • Режим роботи - 24 години на добу, 7 днів в тиждень.
  • Більший витрата повітря (швидше переносить холодне повітря у віддалені частини приміщення).
  • Вбудований дренажний насос з висотою підйому до 1200 мм.
  • Передбачена можливість підключення до блоку додаткових трубопроводів для подачі повітря в сусіднє приміщення
  • Подвійний захист від переливу конденсату (лоток складається з пінопласту і покритий спеціальним пластиком, ефективно запобігаючи витік сконденсованої води)
  • Гарантійний термін — 36 місяців.
  • Касетний кондиціонер Chigo CCB-12HR1/COU-12HR1 LAK (+ зимовий комплект) встановлений компресор GMCC-Toshiba - що підтверджує високу якість обладнання. Низький рівень шуму і відсутність вібрацій (застосована запатентована система гасіння вібрації та низькошумні електродвигуни з DC управлінням), висока енергоефективність і бездоганна якість збірки, доступна ціна на ринку – це вагомі аргументи, щоб вибрати і купити саме Chigo!
  • Кондиціонери Chigo за 15 років зарекомендували себе надійними, легкими в установці і зручними в експлуатації приладами.

  Компресор
  Тип Роторний
  Виробник Hitachi
  Габарити внутрішнього блоку
  Ширина, мм 580
  Висота, мм 275
  Глибина, мм 580
  Діаметри труб хладагента
  Рідинна труба, ⌀ 6.35
  Газова труба, ⌀ 12.7
  Габарити панелі
  Ширина, мм 650
  Висота, мм 30
  Глибина, мм 650
  Габарити зовнішнього блоку
  Ширина, мм 670
  Висота, мм 430
  Глибина, мм 250
  Вага
  Внутрішній блок, кг 25
  Зовнішній блок, кг 36
  Офіційний дилер

  Працюємо на ринку з 2002 року

  Готівковий і безготівковий розрахунок, VISA / Mastercard, оплата частинами, наложенний платіж

  Ми гарантуємо — Ви отримуєте кращу ціну, купуючи у нас в комплексі: «товар + установка»

  Виробники
  Обратный звонок