Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Повітряні завіси (електричні)

Спеціальні пристрої, які встановлюють над відкритими прорізами вікон, дверима або будь-якими видами воріт називаються повітряними тепловими завісами. Вони служать перешкодою для холоду з вулиці, особливо у випадках, коли двері часто відкриваються. Всередині корпусу є особливий нагрівальний елемент, а також вентилятор, направляючий підігрітий потік повітря в приміщення. Цей пристрій дозволяє економити на опаленні взимку, а влітку завіса стане альтернативою відкритої двері для провітрювання приміщення без нагріву повітря.

Основні переваги теплових повітряних завіс:

  • ізолюють приміщення від протягів;
  • знижують втрати теплого повітря;
  • дозволяють економити на опаленні і кондиціонуванні;
  • фільтрують пил, комах та інші забруднення з вулиці.

Серед недоліків можна виділити:

  • шумність роботи;
  • велике споживання енергії при нагріванні повітря;
  • відносно висока вартість і експлуатаційні витрати.

Основні типи завіс

Розрізняють два варіанти завіс: електричні теплові та повітряні. Перший варіант є більш дешевим і захищає від протягів і попадання холодного повітря всередину приміщення. Повітряні завіси ж, навпаки, служать для збереження повітря комфортної температури, запобігаючи його витік на вулицю.

На що звернути увагу при виборі?

Головним критерієм є габарити пристрою. Вони підбираються з урахуванням розміру цільового дверного або віконного отвору. Довжина завіса повинна відповідати ширині прорізу або бути трохи більше. Параметр продуктивності залежить від висоти отвору. Також при покупці варто розглянути додаткові характеристики:

  1. тип і потужність нагріваючого елемента;
  2. віддалене управління пристроєм за допомогою пульта або термостата;
  3. горизонтальний або вертикальний тип монтажу.

Основні бренди

Ballu — міжнародна компанія, що працює в індустрії кліматичних систем. Штаб-квартира розташована в Гонконзі, а виробництва розміщені в Японії, Китаї, Кореї, Литві та Польщі. Головною метою холдингу є створення комфортного середовища для життя людини.

Mitsushito — молода китайська компанія, яка виробляє системи кондиціювання і вентиляції. Відмінною рисою всієї її продукції є прагнення до сучасним дизайнерським рішенням: товари регулярно допрацьовуються, враховуючи сучасні тенденції в світі дизайну і технологій. Пристрої поєднують в собі функціональність і нові технічні розробки.

Olefini — бренд, що займається виробництвом кліматичних систем. Входить до складу грецької компанії OLEFINI S. A., де і зосереджені основні виробничі підприємства. Ця марка випускає не тільки повітряні завіси, але і кондиціонери, тепловентилятори та інші пристрої.

Зворотній дзвінок