Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Код: 001167
LG LSA50A

LG LSA50A

Ціна: 39999 грн.    1% В наявності
Знижка в липні - 5%
Офіційний дилер. Авторизований монтаж
Київ − безкоштовна доставка до під'їзду

  Кліматичний комплекс LG Signature LSA50A c Wi-Fi і управлінням через смартфон з додатком SmartThinQ — дуже стильний. Він здобув низку міжнародних нагород за дизайн.

  Рекомендована площа приміщення: 46 м2 (Форсований режим: до 52 м2)

  «Пафосна новинка» — кліматичний комплекс LG LSA50A — частина колекції техніки преміум-класу LG SIGNATURE, в яку входять також OLED-телевізори, пральна машина з двома барабанами і розумний холодильник з дверцятами, яка стає прозорою від дотику.

  Очищення повітря

  Перший етап — очищення повітря. З цим успішно справляється система Signature Black, в яку входить попередній фільтр, основний і дезодоруючий. Перший — пластикова сітка, що затримує велику пил, шерсть, волосся. Далі в повітрі залишається дрібна пилу і запахи (газоподібні забруднення).

  Основний фільтр повинен затримувати частинки забруднень розміром від 1 мкм (мікрометр — одна мільйонна частка метра). Його робота будується на основі так званої технології холодної плазми. Простими словами — це електростатика.

  Система фільтрації Signature Black: попередній фільтр, плазмовий і дезодоруючий

  Спочатку частинки забруднень набувають позитивний заряд під дією потужного електричного поля. Далі повітря з наэлектризованными частками потрапляє в негативно заряджений фільтруючий сегмент. Забруднення притягаються до пластин фільтра, що, за інформацією виробника, дозволяє видаляти з повітря не менше 95% дрібнодисперсних забруднень.

  Потім повітря потрапляє в дезодоруючий фільтр (на основі активованого вугілля), де звільняється від запахів і газоподібних забруднень. У всякому разі, про їх наявність у повітрі мінімізується.

  Зволоження

  У комплексі Signature використовується традиційна система зволоження повітря — вода в баку знезараження ультрафіолетом і змочує фільтр, через який проходить повітря. Після системи очищення двигун переганяет вологу (в залежності від температури повітря), назад у приміщення.

  Автоматичний режим

  Кліматичний комплекс LSA50A може працювати в авторежимі. Спеціальні датчики в пристрої фіксують частинки пилу (PM 1.0) у повітрі, рівень вологості, і інформація про це видається на дисплей.

  На основі даних про якість повітря, LG SIGNATURE оптимізує процес. Працює більш інтенсивно, якщо повітря брудний і сухий або менш інтенсивно, економлячи електрика, ресурс фільтрів (їх, до речі, не потрібно міняти, тільки промивати по сигналу кліматичного комплексу) і мінімізує шум.

  Візуалізує дані про якість повітря також підсвічування панелі управління: шість варіантів кольорів — шість рівнів якості повітря. Від дуже хорошого, до вимагає негайної очищення.

  Як вимірюється якостейпро повітря:

  від 0 до 265 000 частинок розміром від 0,5 мкм в 1 м3 — чудовий чисте повітря
  від 265 000 до 530 000 частинок розміром від 0,5 мкм в 1 м3 — дуже висока якість, чистий
  від 530 000 до 1 100 000 частинок розміром від 0,5 мкм в 1 м3 — гарна якість
  від 1 100 000 до 3 700 000 частинок розміром від 0,5 мкм в 1 м3 — середня якість, бажана очищення
  від 3 700 000 до 10 600 000 частинок розміром від 0,5 мкм в 1 м3 — погана якість, потрібно очищення
  від 10 600 000 — дуже брудне повітря, потрібна термінова очищення

  При режимі турбоочистки результат очищення 1 590 000 частинок розміром від 0,5 мкм в 1 м3 повітря. Повітря в 2,7 рази чистіше, але все одно не ідеально чистий — з-за дуже високої швидкості його проходження через фільтри частина забруднень «проскакує».

  При активації середньої потужності. Результат: 883 000 частинок розміром від 0,5 мкм в 1 м3 повітря. Це повітря вже можна назвати чистим — він майже в 5 разів чистіше, ніж до очищення.

   

  Характеристики
  Основні функції Іонізація, Очищення, Зволоження
  Площа обслуговування 46 м²
  Ємність резервуара для води. 3.2 л
  Тип управління Електронне, Сенсорне
  Дисплейє
  Споживана потужність 85 Вт
  Wi-Fiє
  Рівень шуму під час роботи 23 дБ (А)
  Колір Білий
  Висота 725 мм
  Ширина 408 мм
  Глибина 408 мм
  Вага 17 кг
  Гарантійний термін 36 міс.
  Офіційний дилер

  Працюємо на ринку з 2002 року

  Готівковий і безготівковий розрахунок, VISA / Mastercard, оплата частинами, наложенний платіж

  Ми гарантуємо — Ви отримуєте кращу ціну, купуючи у нас в комплексі: «товар + установка»

  Виробники
  Обратный звонок