Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Мийки повітря

Очищувачі повітря відносяться до кліматичній техніці, яка спрямована на зменшення небезпечного впливу навколишнього середовища і, зокрема, зіпсованої атмосфери. Конструктивно побутовий очисник повітря являє собою стильний корпус з вентиляційними отворами, всередині которогорасполагаются фільтри.

Такі прилади органічно виглядають у квартирі, приватному будинку чи офісі і надійно захищають людей від вдихання забруднень і токсинів, що потрапляють в приміщення ззовні. Очисники також зволожують повітря до оптимального показника у 40-60%.

Принцип дії очисника повітря

Фільтр у внутрішньому механізмі очисника повітря затримує всі забруднюючі частинки. З допомогою вентилятора оброблений повітря виходить назад в приміщення. Техніка працює безшумно і вельми продуктивно, дозволяючи очистити повітря в кімнаті за кілька годин. Якісний воздухоочиститель знищує домашній пил разом з паразитами, а також випаровування від побутової хімії, тютюновий дим і вірусні мікроорганізми.

Переваги повітроочищувачів

 • Знижують ймовірність алергічних проявів і хвороб дихальних шляхів.
 • Виробляють дезодоруючий ефект – скорочують кількість поганих запахів в квартирі.
 • Якщо функції іонізації роблять повітря не тільки чистим, але і корисним, наближаючи мікроклімат до морського або гірського.
 • Запобігають розвиток плесеневых і грибкових утворень в будинку.
 • Працюють безшумно, довго і економно (можуть функціонувати від прикурювача).

Різновиди фільтрів

Очищувачі прийнято класифікувати за типом фільтра, який визначає ступінь очищення повітряного потоку.

 • Водні. Очищувачі повітря з цим типом фільтрів називаються мийками повітря. Дія приладу заснована на електростатичних законах. Частки пилу та сміття, проходячи через іонізаційну камеру, отримують позитивний заряд і притягуються до змоченим дисків, а з них змиваються водою в піддон. Головні переваги цього типу полягають у відсутності необхідності заміни фільтра і додаткових змінних деталей. Однак користувачеві необохдимо стежити за станом піддону, спорожняти його і чистити.
 • HEPA-фільтри. Це широко поширений тип механічного фільтра, використовуваного в побутовому, медичному та промисловому обладнанні. Залежно від класу, прилад виділяє з повітря від 85% до 99,999995% сторонніх частинок діаметром від 0,1 мкм. Очищувачі повітря з HEPA-фільтром ефективно удялют з повітря пил, шерсть, алергени, пилок і спори грибів, тому відмінно підходять для дитячих кімнат, кухонь і будинків людей, які страждають від алергії. Ефективне видалення запахів, зволоження і стабілізація повітря за кілька хвилин впевнено окупають вартість пристрою.

Такі очисні комплекси, як Neoclima MP-50, додатково оснащуються вугільним фільтром, який усуває леткі органічні сполуки та гази з низькою молекулярною масою (сірчистий ангідрид, діоксид азоту, формальдегід).

Як вибрати очищувачі повітря

 1. Перш за все, визначитеся з різновидом фільтрів і їх кількістю. Тут треба враховувати ваші цілі покупки очисника повітря, потрібні функції і бажану ефективність пристрою. Крім того, число застосовуваних технологій позначається на вартості товару.
 2. Дізнайтеся про продуктивність повітряного очисника, тому що цей параметр визначає якість і швидкість роботи техніки саме у вашій квартирі. Краще заздалегідь визначитися, чи потрібна вам очищення повітря для всього будинку або тільки для конкретної кімнати, наприклад, спальні. Продуктивність техніки повинна трохи перевищувати розміри приміщення.
 3. Зверніть увагу на додаткові можливості, наприклад, нічний режим роботи, зволоження і ароматизація, сенсорний дисплей з вбудованими годинами або дистанційний пульт управління, захист від дітей або повна безшумність дій.
 4. Якщо ви плануєте постійно тримати очисник повітря в робочому стані, вибирайте моделі з економним використанням електроенергії. Оптимальною потужністю, як правило, мають іонізатори.
 5. У разі рідкісного появи людей у квартирі очищувач повітряних мас повинен відрізнятися невибагливістю і простотою догляду. Зокрема, водний фільтр вимагає щоденної заміни рідини, а ось електростатичні прилади потребують лише тижневої чищенні пластин.

Основні бренди повітроочисний техніки

 • Neoclima. Грецький виробник кліматичної техніки вищої якості. Працює з 1977 року, поєднуючи в асортименті привабливий дизайн, доступні ціни та інновації. Продукція сертифікована за міжнародними стандартами. Neoclima пропонує очищувачі повітря у вигляді кліматичних комплексів 3-в-1 серій NCC-868/968/1068 і MP-50.
 • Ballu. Міжнародний промисловий концерн, що працює з 1978 року. Поставляє продукцію більш ніж в 30 країн. Один з провідних виробників кліматичної техніки в світі. Випускає очищувачі повітря серій AP-1xx і AW-32x.
Зворотній дзвінок