Techhome

Продаж кондиціонерів, кліматичного обладнання і вбудовуваної побутової техніки. Ціни, продаж і підключення обладнання. Кондиціонування приміщень.

Графік роботи: Пн-Пт: з 9-00 до 18-00

Zanussi Artendo PRO-C с WI-FI

  • Управління Wi-Fi (опція)
  • Наявність LED Display

Водонагрівач Zanussi Серіі Artendo PRO-C с WI-FI* моделі 2021/22 рр.

Ефективні і легкі в управлінні водонагрівачі Azurro з універсальним монтажем виручать вас в період відключення гарячої води.

Підготовка під Wi-Fi* (Wi-Fi купується окремо):

Гаряча вода до заданого часу. Це просто! З будь-якої точки світу, через смартфон ви можете регулювати режим роботи вашого водонагрівача, а завдяки установці таймера водонагрівач сам розрахує час нагріву води, включиться завчасно і підготує гарячу воду для вас точно до зазначеного часу. Включайте і вимикайте прилад з будь-якої точки світу і економте до 55% на енергоспоживанні.

Універсальний монтаж:

Заощадити простір при установці водонагрівача ‒ це легко, як не крути. Розмістіть прилад вертикально або горизонтально, вибираючи його необхідне положення саме для вашого приміщення.

Плоский корпус:

Безсумнівно, вид приладу-важлива деталь при виборі будь-якого обладнання. На водонагрівач з плоскою формою корпусу приємно дивитися, він компактний і не порушує композицію інтер'єру.

Регулювання потужності:

Необхідна гаряча вода якомога швидше? Встановіть режим повної потужності нагріву, і водонагрівач забезпечить вас гарячою водою протягом декількох хвилин. Якщо ви за економічне енергоспоживання і нікуди не поспішайте, ідеальне рішення-режим половинної потужності. У ньому прилад буде ефективно нагрівати воду з мінімальною витратою електроенергії.

Потужний нагрівальний елемент:

Вам хотілося б, щоб водонагрівач швидко справлявся з нагріванням води і при цьому не перевантажував електропроводку? Прилади серії Azurro оснащені нагрівальним елементом, Максимальна потужність якого-2 кВт. Це найоптимальніше значення для практичної експлуатації.

Захист від корозії  та безпечний захист:

Вибирайте надійну техніку для комфортної експлуатації протягом багатьох років. Всі водонагрівачі серії оснащені посиленою системою захисту від корозії і течі Protect Tank. Дрібнодисперсне емалеве покриття і магнієвий анод збільшеної маси забезпечать довгу безаварійну службу приладу, що підтверджує п'ятирічна гарантія на внутрішній бак. Багаторівнева система безпеки гарантує вам захист від перегріву. Запобіжний зливний клапан і пристрій захисного відключення (УЗО) ‒ основа вашого спокою за безперебійну роботу Azurro.

Порівняння моделей серії Artendo PRO-C с WI-FI

Zanussi ZWH/S 50 Artendo PRO-C WiFiZWH/S 50 Artendo PRO-C WiFi
11259 ₴
Zanussi ZWH/S 80 Artendo PRO-C WiFiZWH/S 80 Artendo PRO-C WiFi
13556 ₴
Zanussi ZWH/S 30 Artendo PRO-C WiFiZWH/S 30 Artendo PRO-C WiFi
9380 ₴
0 ₴
Загальні характеристики
Рік виробництва2021
Гарантія на бак, міс.60
Гарантійний термін на електричну частину, міс.24
Країна реєстрації брендуІталія
Країна виробникКитай
Технічні характеристики
Тип встановленняНастінний
Керування по WI-FIє
ФормаSlim
Потужність1300
Потужність ТЕНа1300/2000
Обсяг/Об'єм505030100
Кількість ТЕНів, шт1
Тип нагрівального елемента (ТЕНа)сухий
Матеріал бакаСклокераміка
Потужність ТЕНа, 1, Вт1300
Потужність ТЕНа, 2, Вт2000
Час нагріву при max. потужності до 75°C, хв.10510563105
Вага21.521.51521.5

Всі моделі з серії Zanussi Artendo PRO-C с WI-FI

Зворотній дзвінок